Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 28.03.2007, 18:48   #4
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Boshe on jest CUDNY!! Zaczne od tego, ze bryla jest b. dobra, a kolor scian z zewnatrz jest przecudny, piekny odcien zieleni Ten chodnik przed domem tez przesliczny W srodku tak samo pieknie dobrane podlogi do scian (czy na odwrot xD), w ogóle sa super, mebelki sa baaardzo realistyczne, fajnie dobrane, no tu tez sie do niczego nie doczepie
Teraz dolaczasz do mojej listy swietnych architektow, projektantow itp Do tego czasu znajdowal sie na niej TYLKO Ulmille, teraz dolaczylas tam i ty A uwierz mi na serio truudno dogodzic i bardzo rzadko podobaja mi sie inne domki niz te Ulmille Ok to oczywiscie domek ma ocene 10/10 Przecudny :*

EDIT: Mozesz napisac skad masz te swietne podlogi i sciany w domku? Aha i skad wytrzasnelas te kolumny z przodu domku? Te cegielkowe
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023