|
|
#11 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Jak pojechałam simem do parku centralnego już nie pamiętam którego xD, tyle, że jest tam pianino. No i on sobie zaczyna grać, kończy, i podchodzi ta Zadecka i go karci ;p. dobrze, że nie wali torebką^^.
Ale ja nie chcę jej usuwać, uważam ją za zabawną postać, dla mnie jest świetnym 'dodatkiem' do gry^^. Nawet jeśli mi randkę popsuje ;p. |
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|