|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Hm... Gram od niedawna w CPR, ale wydaje mi się, że nie ma temperatur. Jest tylko wskaźnik temperatury sima. Wiesz, jak się przegrzeje to jest czerwony, a jak zmarznie, to niebieski - zielony - dobra temperatura
![]() A tak apropos, to wiecie, w jakiej porze roku najszybciej simy odrabiają zadania domowe? I czy trzymanie roślin w szklarni podczas zimy ma wpływ na to, czy one zamarzną? I czy można je wtedy mniej pielęgnować czy normalnie? |
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
2. tak, rośliny w szklarni możesz hodować cały rok. |
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Mam w ogródku zraszacze, nie muszę już podlewać roślin?
|
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
a ja mam problem z tą głupią studnią.Robie wszystko co moge ogólnie im sie mój ogród podoba i nic.Studni jak nie ma tak nie ma;/
pozatym czy w dodatku moda z H&M jest wybieg(w sensie,że mogą chodzić po tym wybiegu jak na pokazie??czy tylko taki pic na wode??a jeśli tak to jak to zrobić??) |
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Możesz kodem załatwić sobie tę studnię kodem: http://forum.thesims.pl/showpost.php...8&postcount=15
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
no właśnie nie chce grać z kodami...heh lipa z tą studnią,ciągle im coś nie pasi mój ogród
;(
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|