Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.06.2007, 17:02   #1
olliss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hm... Gram od niedawna w CPR, ale wydaje mi się, że nie ma temperatur. Jest tylko wskaźnik temperatury sima. Wiesz, jak się przegrzeje to jest czerwony, a jak zmarznie, to niebieski - zielony - dobra temperatura

A tak apropos, to wiecie, w jakiej porze roku najszybciej simy odrabiają zadania domowe?
I czy trzymanie roślin w szklarni podczas zimy ma wpływ na to, czy one zamarzną? I czy można je wtedy mniej pielęgnować czy normalnie?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.06.2007, 17:04   #2
unforgiven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał olliss
A tak apropos, to wiecie, w jakiej porze roku najszybciej simy odrabiają zadania domowe?
I czy trzymanie roślin w szklarni podczas zimy ma wpływ na to, czy one zamarzną? I czy można je wtedy mniej pielęgnować czy normalnie?
1. jesienią :]

2. tak, rośliny w szklarni możesz hodować cały rok.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2007, 17:59   #3
zastepca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam w ogródku zraszacze, nie muszę już podlewać roślin?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2007, 18:19   #4
unforgiven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał zastepca
Mam w ogródku zraszacze, nie muszę już podlewać roślin?
jeżeli zasięgiem obejmują wszystkie grządki, to nie musisz już ich podlewać :]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2007, 19:26   #5
Dominique_90
Guest
 
Postów: n/a
Post

a ja mam problem z tą głupią studnią.Robie wszystko co moge ogólnie im sie mój ogród podoba i nic.Studni jak nie ma tak nie ma;/
pozatym czy w dodatku moda z H&M jest wybieg(w sensie,że mogą chodzić po tym wybiegu jak na pokazie??czy tylko taki pic na wode??a jeśli tak to jak to zrobić??)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2007, 20:49   #6
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Możesz kodem załatwić sobie tę studnię kodem: http://forum.thesims.pl/showpost.php...8&postcount=15
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2007, 21:09   #7
Dominique_90
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no właśnie nie chce grać z kodami...heh lipa z tą studnią,ciągle im coś nie pasi mój ogród ;(
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023