Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.06.2007, 14:40   #1
olliss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

- tylko czasami gram kodami,
- nigdy nie uczę małych dzieci chodzenia, mówienia
- nigdy nie uczę czytać,
- najczęściej moje 'simowe życie' przypomina normalne, czyli:
- mama i tata pracują (w nielicznych mama jest kurą domową)
- dzieci zawsze mają opiekunkę (u mnie się umie zajmować dziećmi i czasem posprząta)
- w bogatszych domach mam zawsze pokojówkę i ogrodnika,
- zupełnie nie robię kosmitów,
- dzieci MUSZĄ odrabiać zadania (planuję tak zrobić, że np. jak nie odrobią zadania, to tata zabiera komputer albo zabawkę)
- małe dzieci karmię zawsze jedzonkiem,
- PRAWIE zawsze robię ślub przez Zaproponuj - Małżeństwo, bez ceremonii,
- zawsze jak simka jest w ciąży okazuję jej więcej szacunku (czyt. wysypia się itd., ma zaspokojone potrzeby)
- podczas ciąży, jeszcze jak nie widać brzucha, to simka normlanie gotuje, sprząta, pracuje i uczy się,
- jeśli już widać brzuch, to głowa rodziny przejmuje obowiązki - sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi, żeby żona miała spokojną głowę,
- nigdy nie piję mleka mądrości (nie wiedziałam, że tak działa)
- wogóle rzadko korzystam z nagród aspiracji,
- najczęściej, prawie zawsze, gram w Miłowie...

Narazie tyle, jak mi się przypomni, to napiszę.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2007, 15:23   #2
Aleks
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

U mnie to jest tak:
- Z kodu na kasę korzystam tylko, kiedy buduję simom dom i jadę po ubrania.
- Zawsze pierwszego dnia po wyprowadzce jadę po ubrania i kupuję wszystkie, które sim (mój :smirk: ) by założył.
- Zawsze gram z kodem aging off
- Układam simom plan dnia.
- Pracujący rodzice i przyszłe mamy żyją jak w raju: Wstają i śniadanie jest gotowe; leniuchują cały dzień i.t.p.
- Nigdy nie zatrudniam niańki (bo nic nie umie ), ani sprzątaczki.
- Na samym początku podnoszę kodem boolProp kontakty, umiejętności i zainteresowania.
- Mam zabawię dając dzieciom dodatkowe zajęcia i ściśle ich przestrzegam, np. w każdą środę i każdy piątek jeden mój dzieciak jeździ na basen...
- Urodzinki (jak już jakieś robię) to są zależne od wieku:
*Babcia/dziadek- poker, bilard, basen i.t.d.
*Samotna kobieta/Samotny facet- wieczór zapoznawczy: kilka kobiet, kilku mężczyzn.
*Zamężna kobieta/Żonaty mężczyzna- znajomi i przyjaciele. Rodzinna atmosfera.
*Nastolatka/Nastolatek- koledzy i koleżanki ze szkoły (0 rodziców-zamykam ich w pokoju) i ostra balanga.
*Dziewczynka/Chłopiec- koleżanki ze szkoły i poznane na podwórku i zabawa zabawkami, tv i inne takie...
*Małe dziecko- tylko rodzinka :smirk: .
- Przed ślubem (jak planuję na przyszły dzień) to robię wieczory panieńskie i kawalerskie.
- Zawsze biorę II albo IV karnację Maxisową.
- Nie robię grubych simów.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023