|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
- tylko czasami gram kodami,
- nigdy nie uczę małych dzieci chodzenia, mówienia - nigdy nie uczę czytać, - najczęściej moje 'simowe życie' przypomina normalne, czyli: - mama i tata pracują (w nielicznych mama jest kurą domową) - dzieci zawsze mają opiekunkę (u mnie się umie zajmować dziećmi i czasem posprząta) - w bogatszych domach mam zawsze pokojówkę i ogrodnika, - zupełnie nie robię kosmitów, - dzieci MUSZĄ odrabiać zadania (planuję tak zrobić, że np. jak nie odrobią zadania, to tata zabiera komputer albo zabawkę) - małe dzieci karmię zawsze jedzonkiem, - PRAWIE zawsze robię ślub przez Zaproponuj - Małżeństwo, bez ceremonii, - zawsze jak simka jest w ciąży okazuję jej więcej szacunku (czyt. wysypia się itd., ma zaspokojone potrzeby) - podczas ciąży, jeszcze jak nie widać brzucha, to simka normlanie gotuje, sprząta, pracuje i uczy się, - jeśli już widać brzuch, to głowa rodziny przejmuje obowiązki - sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi, żeby żona miała spokojną głowę, - nigdy nie piję mleka mądrości (nie wiedziałam, że tak działa) - wogóle rzadko korzystam z nagród aspiracji, - najczęściej, prawie zawsze, gram w Miłowie... Narazie tyle, jak mi się przypomni, to napiszę. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
U mnie to jest tak:
- Z kodu na kasę korzystam tylko, kiedy buduję simom dom i jadę po ubrania. - Zawsze pierwszego dnia po wyprowadzce jadę po ubrania i kupuję wszystkie, które sim (mój :smirk: ) by założył. - Zawsze gram z kodem aging off - Układam simom plan dnia. - Pracujący rodzice i przyszłe mamy żyją jak w raju: Wstają i śniadanie jest gotowe; leniuchują cały dzień i.t.p. - Nigdy nie zatrudniam niańki (bo nic nie umie ), ani sprzątaczki.- Na samym początku podnoszę kodem boolProp kontakty, umiejętności i zainteresowania. - Mam zabawię dając dzieciom dodatkowe zajęcia i ściśle ich przestrzegam, np. w każdą środę i każdy piątek jeden mój dzieciak jeździ na basen... - Urodzinki (jak już jakieś robię) to są zależne od wieku: *Babcia/dziadek- poker, bilard, basen i.t.d. *Samotna kobieta/Samotny facet- wieczór zapoznawczy: kilka kobiet, kilku mężczyzn. *Zamężna kobieta/Żonaty mężczyzna- znajomi i przyjaciele. Rodzinna atmosfera. *Nastolatka/Nastolatek- koledzy i koleżanki ze szkoły (0 rodziców-zamykam ich w pokoju) i ostra balanga. *Dziewczynka/Chłopiec- koleżanki ze szkoły i poznane na podwórku i zabawa zabawkami, tv i inne takie... *Małe dziecko- tylko rodzinka :smirk: . - Przed ślubem (jak planuję na przyszły dzień) to robię wieczory panieńskie i kawalerskie. - Zawsze biorę II albo IV karnację Maxisową. - Nie robię grubych simów. |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|