|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
kurcze tylko jeszcze nie o to mi chodzi, coś takiego ;http://tarkulich.tripod.com/images/babka.gif
tyle że dla simów
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
W tym linku który podłaś jest jakieśm logo, ale ja wiem o czym mówisz tylko że ja nigdzie nie widziałam czegoś takiego. Podałam tamte jako zamiennik wiem że nie są takie jakie chciałaś
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Kurde jeszcze w południe była tu babuszka z chusteczka, przepraszam
![]() http://www.ptakoviny-cb.cz/images/1M...16%20inter.jpg albo takiie coś: http://www.svsphoto.com/turma/babka.jpg |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|