Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.08.2007, 20:09   #1
Ťsunäde
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Pustynna Fatamorgana" by Raisa (clean)

Ten domek poprostu jest niesamowity. Poprostu nie mam się czego doczepić i myślę, że może i ja niedługo wstawię mój domek. No więc moja ocena końcowa to 10 na 10.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.08.2007, 23:01   #2
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Pustynna Fatamorgana" by Raisa (clean)

Naprawdę masz talent do budowania oraz meblowania domów. Twój poprzedni dom strasznie mi się podoba, ale ten ani trochę nie jest od niego gorszy mimo tego, że jest bez dodatków z neta. Pokazałaś, że gra może być ciekawa,a domek śliczny nawet tylko i wyłącznie z maxisowymi rzeczami. Brawo Daję oczywiście w pełni zasłużone 10/10 !

PS. Czy posiadając tylko NŻ, WB i Zwierzaki mogę podbrać ten dom i będzie mi on działał? Wiem że są tam rzeczy z NS i CPR, ale może po prostu u mnie w miejscu tych przedmiotów nic nie będzie, a domek będzie normalnie działał?

Ostatnio edytowane przez Nasti : 14.08.2007 - 23:03
 
stare 14.08.2007, 23:35   #3
Raisa
 
Zarejestrowany: 23.06.2006
Płeć: Kobieta
Postów: 153
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: "Pustynna Fatamorgana" by Raisa (clean)

Dzięki za oceny, naprawdę cieszę się, że aż tak się podoba;p
Cytat:
Napisał Nasti
PS. Czy posiadając tylko NŻ, WB i Zwierzaki mogę podbrać ten dom i będzie mi on działał? Wiem że są tam rzeczy z NS i CPR, ale może po prostu u mnie w miejscu tych przedmiotów nic nie będzie, a domek będzie normalnie działał?
Niestety nie;/ wiem, bo sama kiedyś próbowałam zainstalować sobie dom z dodatkiem, którego nie miałam :con:
__________________
@mod: sygna niezgodna z regualminem.
Raisa jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023