|
|
#3 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
A co do domków Dominika (Ulmille to jego są o wiele lepsze,bo to czysty modern,a u mnie tylko bryła nowoczesna,środek się o modern nie otarł :laugh: Rodzinny musiałam zrobić,bo moi Simowie bez dzieci nie mogą żyć,hah ![]() Co do bryły,to zawsze wychodzą mi beznadziejne,a ta...hm,w realu zobaczyłam "patent" na balkonik ukryty pod 1-piętrem i to wykorzystałam,a reszta...sama poszła Podpatruj inne budowle modern,m.in. właśnie Ulmille'a,a pomysły same przylezą ![]() Ogródek...też zawsze robię beznadziejne ogrody,a ten to taki "spontan" ^^ Tylko trza będzie kwiatki wymieniać na kwietniku,bo tu też mi zdechły Nie ma sprawy,domek dam do ściągnięcia jutro,bo dzisiaj to już mi się nie chce włączać gry :laugh:
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|