Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 31.08.2007, 23:46   #3
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Bounty"

Cytat:
Napisał Freya
Jakie to śliczne... Dawaj do ściągnięcia!!
Wiesz, tak szczerze, to myślę, że ten domek jest lepszy od tych Ulmille'a. Nowoczesny, ale przytulny i rodzinny, a nie taki zimny klocek.

PS. Bryła i ogródek mnie olśniły. Zwłaszcza ten kącik przy basenie. Jak ty to zrobiłaś? xD
Dzięki A co do domków Dominika (Ulmille to jego są o wiele lepsze,bo to czysty modern,a u mnie tylko bryła nowoczesna,środek się o modern nie otarł :laugh:
Rodzinny musiałam zrobić,bo moi Simowie bez dzieci nie mogą żyć,hah

Co do bryły,to zawsze wychodzą mi beznadziejne,a ta...hm,w realu zobaczyłam "patent" na balkonik ukryty pod 1-piętrem i to wykorzystałam,a reszta...sama poszła Podpatruj inne budowle modern,m.in. właśnie Ulmille'a,a pomysły same przylezą

Ogródek...też zawsze robię beznadziejne ogrody,a ten to taki "spontan" ^^ Tylko trza będzie kwiatki wymieniać na kwietniku,bo tu też mi zdechły

Nie ma sprawy,domek dam do ściągnięcia jutro,bo dzisiaj to już mi się nie chce włączać gry :laugh:
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023