|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jak ci się podoba domek? | |||
| Odlotowy! |
|
1 | 1.37% |
| Nawet ładny |
|
7 | 9.59% |
| Niezbyt mi się podoba |
|
15 | 20.55% |
| Przeciętny |
|
18 | 24.66% |
| Ochydny |
|
18 | 24.66% |
| Nie mogę patrzeć! |
|
19 | 26.03% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#8 |
|
Zarejestrowany: 27.08.2007
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 437
Reputacja: 22
|
Zgadzam się z poprzednimi...w domu jest strasznie pusto. Mało mebli i dekoracji, a jeżeli już coś jest to znajdują się gdzieś z boku. Piętro zrobione bez najmniejszego sensu. Korytarz unoszący się w powietrzu i prowadzący tylko do łazienki. Łazieka jeżeli nie ma żadnych pokoi na górze powinna być chyba na dole, bo komu chce się lecieć z potrzebą po schodach na górę?? I jeszcze pytanie...gdzie simy mogą spać?? W ogrodzie trawa o nienaturalnym kolorze i brak jakichkolwiek roślin. Bryła nie jest najgorsza ale tez nie zachwyca. Wracając do wnętrza...wyobraź sobie że to Ty powinnaś tam zamieszkać- w domu z kilkoma meblami i z szarymi ścianami...
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|