|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
ja podloge wgralam i niemam jej w grze narazie gram tylko w podstawowa wersje gry czyli the sims 2.Szukalam jej w lustrach ale nigdzie jej niema.
|
|
|
|
#3 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Hmmm... Może nie podłoga potrzebuje dodatków. |
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
skoro tak wszyscy prosili o ta lustrzana podloge, to ja tez moge prosic, bo ja ja mam w grze, ale tez mi sie swieci. Czy to dlatego, ze nie mam mesha?Bo skod ja wzielam to nie wiem. [email protected]
Z gory BARDZO dziekuje!!! |
|
|
|
#5 | |
|
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
|
Cytat:
P.S Chyba że inne dodatki są widoczne a te nie to nie wiem Tak czy inaczej poszperaj w opcjach w grze
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
mam podstawowa wersje wiec niepotrzebuje odznaczac dodatkow,wszystkie inne sa ale podlogi niestety niema!o co chodzi?moze zeczywiscie ktos niepodeslal mi waznego pliku?prosze jeszcze raz wtakim razie o te podloge!
[email protected] DZIEKUJE!!!!!!!!!! |
|
|
|
#7 |
|
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
|
W podstawowej grze też jest taka opcja .
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
|
Cytat:
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|