|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Mimo, iż od dawien dawna nie posiadam The Sims 1 na komputerze, to moge sobie pooceniac ;] Tak więc Ogolnie mi się podoba, tylko zamiast białej sciany na zewnatrz moglaby byc jakas kamienna albo jakos inaczej. Co do wystroju, to nie podoba mi sie dywan w lazience (ten czarny w biale cos tam), kominek nie jest naturalny i zupelnie mi bilard to tego pomieszczenia nie pasuje. Ogolem 6/10
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|