|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Łódź
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
|
Podoba mi się domek, jest ładny, "prosty" i realistyczny.Kolory pasują do siebie, a meble są ciekawie poustawiane.Jedyne co mi się tu nie podoba to dodatki z neta.Moja ocena: 9/10.
__________________
"It was an April morning when they told us we should go As I turn to you, you smiled at me How could we say no?" |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 23.01.2008
Skąd: heaven
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
|
Podoba mi sie ułożenie pomieszczeń. Nie podoba mi się kuchnia ale tylko dlatego,że nielubie tych niektórych przedmiotów z maxisa. Ale ogólnie to domek jest fajny taki klasyczy
pozdrawiam :smirk: |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|