|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Kto nakręcił najlepszy film? | |||
| Désignér |
|
18 | 39.13% |
| klaudiasim |
|
1 | 2.17% |
| *Luna* |
|
13 | 28.26% |
| konrad2310 |
|
14 | 30.43% |
| Głosujących: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
konrad2310 - O ja sory! Nie zauważyłam że masz linki w sygnaturze
Już buforuje obejrzę i edytuję ok? Wybaczysz?
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Mi najbardziej podobały sie videostory Konrada2310 i *Luny* . Wiem że włożyliście w to duuużo pracy i serca .
W videostory Klaudisim najbardziej zdziwiło , rozbawiło mnie to kiedy Ewelna mówi Sewerynowi że jest w ciąży i pojawiają się nad nimi minusy :laugh: W videostory Designera niepodobała mi się spódnica Eweliny. Kiedy siadała to spódnica tak dziwnie wystawała jej poza kolana, a wcześniej zwisały jej nogi . Wszystkie prace są niezłe . PS Nie rozumiem tylko jednego. Wszyscy bardziej chwalą *Lunę* i Konrada2310 a najwięcej głosów ma Designer... Ostatnio edytowane przez Nancy : 17.11.2007 - 21:33 |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|