|
|
#12 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Rocket nie dam rady zrobić ;( Wyskakuje mi włóż płytję DVD the sims 2, no ja wkładam i dalej pisze to samo ;(
(Sorry że post pod postem) Mam to zainstalowane w osobnych folderach... może to problem? ;( Ostatnio edytowane przez Rocket : 07.12.2007 - 18:50 |
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|