|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 16.08.2006
Skąd: skądś
Płeć: Kobieta
Postów: 176
Reputacja: 10
|
Ja też zazwyczaj gram z wyłączoną wolną wolą. Powód- wiadomy
__________________
Trzy Pierścienie dla królów elfów pod otwartym niebem,
Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach, Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych, Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie... |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 25.02.2007
Skąd: Ustroń
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
|
Zazwyczaj gram z włączoną wolną wolą, ale gdy Simy naprawdę mnie wkurzą swoją frywolnością, wyłączam i zazwczyczaj gram każdym po kolei. A ci nieaktywni sobie stoją i czekają ; P
__________________
ciastko!
karmel! czekolaaada! |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|