|
|
#10 |
|
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
|
Ok... rozumiem. Chodzi mi o to, ż eepoprostu i takie ustawienia kolorystyczne nie podchodzą
Ale najwazbiejsze jest to , że ci się podoba.,PS. Skąd masz tą kolorofąąą pościel i eble z "niebieskiego" pokoju? |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|