|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Hehhhhhh
Ja ocenie każdą po kolei![]() ![]() Ania Twarz i włosy ładne. Oczy wyglądają jakby była niesimowym zombi Szminka zbyt ciemna. Przesadziłaś z obróbką oczu. 7/10Kasia Fryzura ładna twarz też. Oczy ładne ale mogłyby być niebieskie A do niebieskich oczu i blond włosów pasuje niebieski bądź różowy cień . Ale to tylko moja wyobraźnia;p 8/10Karola wersja normalna Twarz za gruba, fryzura nie pasuje ;/ Grube brwi i makijaż a'la Barbie poprostu KOSZMAR. 3/10 Karola sylwestrowa Fryzura wyszczupla jej buzię a makijaż o niebo lepszy. Strój może być. 6/10 Basia Wbrew temu co piszesz.... Basia jest najładniejsza. Tylko uważam że szminka jest zbyt różowa 9,5/10Oliwia Rude włosy ładnie uczesane,grube brwi nie rzucają sie w oczy i oczy pasują. Jedyny minus różowy MAKIJAŻ! 8/10 Ewa Ładne włosy pasują do buzi Dobrze skomponowany makijaż. Trochę za jasny puder ale jest OK. 10/10 Nie denerwuj sie na mnie bo oceniałam wg. moich upodobań. Ale jak na pierwszy rza są Śliczne
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|