Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.01.2008, 07:20   #1
Milkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simki by Komandoska-94-

Hehhhhhh Ja ocenie każdą po kolei
Ania
Twarz i włosy ładne. Oczy wyglądają jakby była niesimowym zombi Szminka zbyt ciemna. Przesadziłaś z obróbką oczu. 7/10
Kasia
Fryzura ładna twarz też. Oczy ładne ale mogłyby być niebieskie A do niebieskich oczu i blond włosów pasuje niebieski bądź różowy cień. Ale to tylko moja wyobraźnia;p 8/10
Karola wersja normalna
Twarz za gruba, fryzura nie pasuje ;/ Grube brwi i makijaż a'la Barbie poprostu KOSZMAR. 3/10
Karola sylwestrowa
Fryzura wyszczupla jej buzię a makijaż o niebo lepszy. Strój może być. 6/10
Basia
Wbrew temu co piszesz.... Basia jest najładniejsza. Tylko uważam że szminka jest zbyt różowa 9,5/10
Oliwia
Rude włosy ładnie uczesane,grube brwi nie rzucają sie w oczy i oczy pasują. Jedyny minus różowy MAKIJAŻ! 8/10
Ewa
Ładne włosy pasują do buzi Dobrze skomponowany makijaż. Trochę za jasny puder ale jest OK. 10/10


Nie denerwuj sie na mnie bo oceniałam wg. moich upodobań. Ale jak na pierwszy rza są Śliczne
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023