|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o nowym packu "Styl kuchni i łazienek"? | |||
| To będzie najlepszy pack!! |
|
38 | 32.20% |
| To będzie najgorszy pack!! |
|
15 | 12.71% |
| Jeszcze nie wiem... |
|
65 | 55.08% |
| Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Mysle, ze to bedzie najbardziej przydatny mikrus(mini-dodatek).
Wkoncu dodadza cos funkcjonalnego i przydatnego, bo zbyt wiele rzeczy do lazienki i kuchni nie ma :/. Ale po tym co zobaczylem po zakupie H&M to co najwyzej sciagne se z neta ten dodatek mimo, ze to piractwo .
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Pewnie dadzą kilka szefek do kuchni i jakis prysznic, obrzygane kafelki jak w Na Studiach i tyle. :wacko: Nic ciekawego pewnie nie będzie w tym minipacku.
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 27.02.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 14
|
Może i kończą się im pomysły ale co z tego
.. Większość ludzi którzy "psioczą" na mini packi i tak je kupuje .. a kilka nowych rzeczy się przyda.. ja np osobiście nie lubię ściągać dodatków z netu .. i pomysł takich mini dodatków mi się podoba
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|