|
|
#6 |
|
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
|
Bardzo fajnie i nowocześnie umeblowane mieszkanie.
Tylko, że ja osobiście nie przepadam za aż tak nowoczesnym stylem i dotatkami z netu. Ogólna ocena 7/10 Pozdrawiam i życzę wesołych świąt. |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|