|
|
#6 |
|
Zarejestrowany: 18.04.2008
Skąd: W simowie
Płeć: Kobieta
Postów: 643
Reputacja: 10
|
Podoba mi się twój domek. W środku miło, nowocześnie urządzone. Ogród sprawia wrażenie takiego zarośniętego, lubie takie. Ocena:9,5/10 ( za to, że drzewo wrasta w ściany domu ).
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|