|
|
#10 |
|
Zarejestrowany: 22.05.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 177
Reputacja: 10
|
Ja grałam kiedyś, ale mi się szybko znudziło
Moja kuzynka ma bzika na punkcie tej gry. Można ludzi wrzucać do zwierząt, kiedyś mi nawet lew potarmosił takiego jednego faceta ale nic nie słyszałam o czarownicach
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|