|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 01.01.2008
Skąd: elblag
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 344
Reputacja: 10
|
No i znowu mi się podoba
Tym razem bardzo mi się podobaja meble ktore zastosowałaś i kuchnia są w moim stylu czarne i gdzieniegdzie czerwone uwielbiam tego typu wytrojenia domu raor;* i rozwiązanie tej sypialni też jest super podoba mi się ten pomysł że też ja na niego nie wpadłam^^' nie mam żadnych zastrzeżeń do tego domku bardzo mi się podoba dlatego daję 10/10
__________________
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|