|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
|
mam pytanie. czy to ma by jasny, czy ciemny blond?
moge wykonac to jedynie tak hm... 3 sierpnia jak chcesz ;] 4 dam na forum. acha, czy opaska ma byc w tym samym kolorku, czy innym? pozdr. :*
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 07.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 38
Reputacja: 10
|
Nie spodziewałam się aż takiego zaangażowania, ale dziękuję bardzo
Jeśli to oczywiście nie jest problem, to mógłby być to troche złotawy blond. Opaskę najchętniej chciałabym w białym lub czarnym kolorze. Jeszcze raz dziękuję
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
|
oki, w piatek dopiero lece do szkocji i tam bede miala wiecej czu na "takie" rzeczy ;] pozdrawiam :*
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|