Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Kreatorzy

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy przydała Ci się ta parcela?
Tak i jestem z niej zadowolona/y 19 59.38%
Tak, ale nic specjalnego. 4 12.50%
Nie, nie mam zamiaru ściągać. 9 28.13%
Nie - popsuła mi grę 0 0%
Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 30.12.2008, 09:55   #16
RoMciO^^
Guest
 
Postów: n/a
Post

Hej, jestem nowy na tym forum, ale od paru dni już je obserwuje i pozwole sobie powiedzieć :

Jak zwykle Bjork, jest to PIĘKNE, PROFESJONALNE i wogóle, wogóle
Już dawno bym pościągał wszystie twoje tego typu kamienice, ale oczywiście zawsze niszczą mi plany dodatki : Nocne Życie, Na Studiach, Czas Wolny, Rodzinna Rozrywka, Na święta i nawet już Rezydencje i Ogrody :/

Jeszcze co do twojej pracy : Najładniejszy sklepik to H&M oczywiście
Jedynie to rzuty okropne, ale to już wiemy dlaczego

ŚLICZNE, PIĘKNE, PROFESJONALNE !

Na forum tworzysz najpięniejsze, najlepsze kamienice !!!
JA sobie nie ściągne bo nie mam paru dodatków :/

Ostatnio edytowane przez Björk : 30.12.2008 - 11:41
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023