|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Czy przydała Ci się ta parcela? | |||
Tak i jestem z niej zadowolona/y
|
|
19 | 59.38% |
| Tak, ale nic specjalnego. |
|
4 | 12.50% |
| Nie, nie mam zamiaru ściągać. |
|
9 | 28.13% |
Nie - popsuła mi grę
|
|
0 | 0% |
| Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#16 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Hej, jestem nowy na tym forum, ale od paru dni już je obserwuje i pozwole sobie powiedzieć :
Jak zwykle Bjork, jest to PIĘKNE, PROFESJONALNE i wogóle, wogóle ![]() Już dawno bym pościągał wszystie twoje tego typu kamienice, ale oczywiście zawsze niszczą mi plany dodatki : Nocne Życie, Na Studiach, Czas Wolny, Rodzinna Rozrywka, Na święta i nawet już Rezydencje i Ogrody :/ Jeszcze co do twojej pracy : Najładniejszy sklepik to H&M oczywiście ![]() Jedynie to rzuty okropne, ale to już wiemy dlaczego ![]() ŚLICZNE, PIĘKNE, PROFESJONALNE ! Na forum tworzysz najpięniejsze, najlepsze kamienice !!! JA sobie nie ściągne bo nie mam paru dodatków :/ Ostatnio edytowane przez Björk : 30.12.2008 - 11:41 |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|