|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Podoba ci się mój domek? | |||
| Jest wspaniały |
|
7 | 22.58% |
| Jest prawie doskonały |
|
19 | 61.29% |
| Jest taki średni |
|
3 | 9.68% |
| Nie za bardzo |
|
1 | 3.23% |
| Jest okropny |
|
1 | 3.23% |
| Głosujących: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#10 |
|
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
|
domek jest śliczny, chociaż zdjęcia go oszpecają - spróbuj poustawiać detale grafiki na najwyższe poziomy, rób duże zdjęcia i je też ustaw na najwyższą jakość, zadbaj o dobre doświetlenie (o ile możesz, bo ze słabą kartą faktycznie wyżej dupy nie przeskoczy). ciekawa bryła i ładnie wygląda kombinacja dachów. kolor fundamentow gryzie się z resztą scian, czerwona cegła nie pasuje. dobrze skomponowana aranżacja wnętrz (zwłaszcza łazienka i salon, takie ciepłe).
mi się podoba
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar. bezwzględnie.
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|