|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Hmmm czyli to jest gra oparta na załozeniach twórców, zapewne bez kodów?
Chociaż 'legacy' tzn spadek. I wydaje mi sie, że ten inny kolor może oznaczac nie wiem... spadkobierce rodu? Pewnie syna, ale co jeśli jest kilku simów płci męskiej? Może ktoś z forum się w to bawi? zaczarowały mnie ten wielkie drzewa genealogiczne, które widziałam w necie, też chcę takie miec ;d http://sims2fan93.googlepages.com/tree.jpg o 'heir line' heir = spadkobierca, hm. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 18.01.2008
Skąd: W małej wsi zwanej Smolnicą.
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 26
Reputacja: 10
|
O ile ja się gdzieś dobrze doczytałam to z tym spadkiem chodzi o to, które z dzieci zostaje w domu rodziców, bo w założeniach jest, że dzieci mogą się wyprowadzać ale jedno musi pozostać na parceli rodzimej i to jest właśnie ten spadkobierca.
__________________
"Nowe pokolenie [...] stwierdziło, że wszyscy bogowie umarli, wszyskie wojny zostały zakończone, a wszyskie ideały legły w gruzach." Francis S. Fitzgerald |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|