Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.01.2009, 15:35   #1
Aya de Chat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Legacy

Hmmm czyli to jest gra oparta na załozeniach twórców, zapewne bez kodów?
Chociaż 'legacy' tzn spadek. I wydaje mi sie, że ten inny kolor może oznaczac nie wiem... spadkobierce rodu? Pewnie syna, ale co jeśli jest kilku simów płci męskiej?

Może ktoś z forum się w to bawi?

zaczarowały mnie ten wielkie drzewa genealogiczne, które widziałam w necie, też chcę
takie miec ;d

http://sims2fan93.googlepages.com/tree.jpg

o 'heir line' heir = spadkobierca, hm.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.01.2009, 18:54   #2
Amanda
 
Avatar Amanda
 
Zarejestrowany: 18.01.2008
Skąd: W małej wsi zwanej Smolnicą.
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 26
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Legacy

O ile ja się gdzieś dobrze doczytałam to z tym spadkiem chodzi o to, które z dzieci zostaje w domu rodziców, bo w założeniach jest, że dzieci mogą się wyprowadzać ale jedno musi pozostać na parceli rodzimej i to jest właśnie ten spadkobierca.
__________________
"Nowe pokolenie [...] stwierdziło,
że wszyscy bogowie umarli,
wszyskie wojny zostały zakończone,
a wszyskie ideały legły w gruzach."
Francis S. Fitzgerald
Amanda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023