|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 25.06.2007
Skąd: Warszawa
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 242
Reputacja: 10
|
Ja mam jakieś mieszane odczucia co do tego domu :/ ale chyba jakoś nie za bardzo mi się podoba
No ale to jest pierwszy twój dom to dam szkolne 4 czyli 7,5/10
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
nie za ładnie.
trochę mdlę. 5/10 |
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Przykro mi , ale muszę powiedzieć że mi się NIE PODOBA.
Sorki za szczerość nie lubię takich klimatów. 5/10 |
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
|
hmm.. najbardziej spodobał mi się ogród. bardzo ładny. Bryła... taka sobie , nie w moim stylu ale nie jest zła
![]() w srodku natomiast nie bardzo mi się pododba.. niektóre kolory tapet nie pasują do podłóg. I nie podoba mi się jadalnia .. ocena: 4/10 Pozdrawiam
__________________
" Baw się dobrze! To są właśnie te stare dobre czasy, które będziesz wspominać w przyszłości " _________________________ M ;* |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|