|
|
|
|
#1 |
|
Moderatorka Emerytka
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,682
Reputacja: 53
|
Domek bardzo średni.
Doszukałam się aż 4 rodzajów okien! ![]() ![]() ![]() ![]() Za mało zdjęć ogródka. Widać, że coś tam jest, ale nam już tego nie pokazałaś. Sama bryła również nie jest zbyt interesująca- mogłaś ją troszkę zmodyfikować. Gdyby była mniejsza wyglądałaby zgrabniej. Korytarz pusty... Dobry Boże!!! Ten dom ma 7 różnych rodzajów drzwi!!! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() <próbuje się uspokoić><ocenia dalej> Ta biała tapeta jakoś do mnie nie przemawia... Sypialnia- masz fajne dodatki z neta, ale nie umiesz ich dobrze wykorzystać. To połączenie w sypialni pozostawia sobie wiele do życzenia- czy to łóżko pasuje do tapety? I czuję niedobór mebli... :/ Kanapa w salonie to w ogóle nie ten styl. I te fotele naprzeciw siebie są rozbrajające. Ale nie jest aż tak tragicznie. Wieszać obraz z owocami w łazience?! No proszę Cię... Oprócz tego nie ma tam nic ciekawego... Pokój nastolatki- myślę sobie "ehe" na widok tych nowoczesnych obrazów zawieszonych na ścianie z wiejską tapetą. Nie sądzę, żeby dobrze mi się mieszkało w takim pokoju będąc na miejscu tej Simci. Część jadalna jest bardzo spoko (jak to dobrze, że w końcu mogę to powiedzieć!), a część kuchenna nie za bardzo/średnio. I jeszcze uwaga co do zdjęć- takie robione "od góry" źle się ogląda. 4/10 |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 01.09.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
|
O.o.
Widzę, że WENA się przydała. ![]() Ale nie omieszkam wypisać ci przydługiej epistoły, by wskazać błędy ![]() 1. Ogród Naliczyłem 6 rodzajów drzew, prawie każdy użyty jeden raz. Ja się na ogrodach nie znam, ale na Forum mamy ekspertów w tej dziedzinie, na pewno widziałaś, jak Oni robią ogrody ![]() 2. Okna O zgrozo. (znowu) 6 rodzajów. Proszę - następnym razem dawaj jeden-dwa typy okien. 3. Hall Pustki. Jak się domyślam, to jest pokój, do którego się wchodzi od razu z dworu, a więc powinny tu stać jakieś buty, kurtki. Idąc dalej tym pomieszczeniem widzimy wystawę drzwi - niczym ze sklepu Obi. Tutaj tak samo, jak z oknami - ogranicz się do jednego typu drzwi wewnętrznych. 4. Sypialnia Brak jakiegokolwiek znaku życia. Nie wiem, gdzie simowie trzymają ubrania? Chyba nie używają jednorazówek? ![]() 5. Łazienka Ten ciemny set do brązowej elewacji ma się nijak. Postaraj się dobierać zestawy do ścian tak, aby nie gryzły się ze sobą (widziałaś jak robią to Mistrzowie? )6. Pokój nastolatki Ten sam błąd co w Sypialni. Brak szafy, dupereli na podłodze, xd 7. Salon Czy to w tym kominku simowie spalają swoje jednorazówki? ![]() Telewizor ma paskudną żółtą obwódkę, która w połączeniu z obrazem nad nim tworzy tragedię Nie podoba mi się obraz wtapiający się w półkę od kominka. Jaki jest sens położonych na przeciw siebie kanap? ![]() 8. Jadalnia Ohydny wzór na krzesełkach ![]() 9. Kuchnia Simowie lubią zimne potrawy? Czy podgrzewają je w kominku? Mnie saię zdawało, że wygodniej jest grzać potrawy i wodę na kawę na kuchni gazowe, ale chyba myliłem się ![]() 10. Ogólnie W pomieszczeniach panują ciemności, na przyszłość włączaj światła. Kombinuj też z sufitami Prosiłbym też o rzuty.Wolt. |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|