Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2009, 11:27   #1
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sypialnia i półka [FOTO]

Pierwsze zdjęcie:
- kanapa: http://www.wallsims.net/display-item...d=860&ws_bloom
- lustro: http://www.ellasims2.com/sets/setsold5.html (drugie zdjęcie)
- poduszki: http://www.thesimsresource.com/downl...ows/id/585828/ (płatne)
- lampki sufitowe: http://sims.enorth.com.cn/TS2/obj/34_e.htm
- drzwi przesuwne: http://www.simgedoehns2.de/de/objects/objects_sz02.htm (nie są jednak z mangosims, jak myślałem wcześniej)

EDIT: SebaS to nic, że się nie rozsuwają, one na tym zdjęciu były po prostu tak ustawione za pomocą kodu, że wyglądają jak drzwi przesuwne.

Ostatnio edytowane przez haughton : 21.02.2009 - 11:34
haughton jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2009, 14:26   #2
Chantelle
 
Avatar Chantelle
 
Zarejestrowany: 17.02.2008
Skąd: Wonderland
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 438
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sypialnia i półka [FOTO]

A ta półka?

PS Dopiero teraz zauważyłam,że 4 dni temu minęła pierwsza rocznica mojego zarejestrowania na forum!
Chantelle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023