|
|
#6 |
|
Zarejestrowany: 08.03.2008
Skąd: lochy
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 746
Reputacja: 10
|
A może po prostu 666, albo coś w rodzaju darkness itp.? ok, spróbuje. (jak chcesz, to możesz mi podać odpowiedz, mi to nie robi xp z dwa miechy się z tym męcze)
EDIT: symaulacja a`la tetris: sp sici odddramak mclownwrong!pillars hm...
__________________
Już niedługo... szykujcie się na coś zupełnie nowego...
Ostatnio edytowane przez Pani_Snejp : 14.03.2009 - 13:33 |
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|