Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.05.2010, 20:06   #1
Toya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Śmiercionośny pistolet do nauki sprzątania

Witam. Posiadam sporo zainstalowanych modów, które trzymam w osobnym folderze. Ostatnio jednak zauważyłam w grze pewno niepokojące zachowanie (wygląda mi na global mod), którego nie jestem w stanie zidentyfikować w folderze z moimi modami (więc prawdopodobnie siedzi gdzieś w Downloads). Ten mod zaczął chyba działać po ostatnim zainstalowanych u mnie dodatku - Podróżach. Więc mógł być wcześniej zainstalowany ale nieaktywny.

Zmodowane zachowanie w grze zaczyna działać w momencie, gdy naszym simem każemy komuś spłatać psikusa innemu simowi. Sim płatający psikusa podchodzi do swojej "ofiary" i wygląda, jakby podawał jej rękę (jak w psikusie z brzęczykiem). Ale w ręku trzyma błękitne urządzenie, będące pistoletem do nauki sprzątania (to chyba jest nagroda w jakiejś karierze, nie pamiętam). Natomiast sim "ofiara" nie zostaje porażony w dłoń, tylko po całym ciele - identycznie jak podczas porażenia prądem. I podczas kiedy sim A się zgina ze śmiechu, sim B otrząsa się i nagle znika pozostawiwszy kupkę popiołu, którą ewentualnie możemy zmieść. W SimPe "ofiara" ma status "Jest duchem" i ostatnie wspomnienie "I Am Dead". Podkreślę, że jeśli simem, którym kierujemy, wykręcimy na kimś numer z brzęczykiem, będzie to już zwyczajny psikus.

Niechcący pozbyłam się w ten sposób jednego barmana na parceli publicznej, oraz złej wiedźmy, która wpadła do mnie w gości. Mod nie jest głupi, ale może być groźny na parcelach publicznych, jeśli simy, którymi nie sterujemy, płatają sobie psikusy - wolę nie ryzykować.

Jeśli ktokolwiek orientuje się, jak nazywa się powyższy mod i przede wszystkim który plik .package za niego odpowiada, to byłabym dozgonnie wdzięczna
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023