Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.07.2010, 17:30   #171
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

A ja mam takie pytanie:
Czy ktoś patrzył co jest w tym dzienniku?
Bo to tak do końca nie wiadomo, czy przeszkadzają jakieś dodatki czy jest to po prostu błąd podczas ściągania aktualizacji z sieci.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.07.2010, 19:37   #172
RafcioxD
 
Zarejestrowany: 29.04.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd podzczas aktualizacji

Cytat:
Napisał figa Zobacz post
ilona, nie masz przypadkiem tego hacka na suwaki wgranego?
http://www.modthesims.info/download.php?t=344369

Jeśli masz to skasuj bo to on uniemożliwia uruchomienie gry (u mnie tak było). Jeśli go nie posiadasz to pozbądź się na chwilę innych hacków i sprawdź czy gra zadziała.


Co do cenzury to nie polecam wklejania zmodyfikowanego pliku, gdzieś się spotkałam z opinią aby pliki gry zostawiać w spokoju, lepiej użyć moda >>> http://www.modthesims.info/download.php?t=343951
chciałbym spytać gdzie znajdują się hacki do gry, których wlaśnie mógłbym się pozbyć, gdyż po aktualizacji gra nie chce się uruchomić. moze tez mam tego hacka na suwaki ale niestety link nie dziala i nie wiem gdzie moge go znalezc.
RafcioxD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2010, 19:45   #173
słonko
 
Avatar słonko
 
Zarejestrowany: 21.04.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Cytat:
Napisał MarekS Zobacz post
A ja mam takie pytanie:
Czy ktoś patrzył co jest w tym dzienniku?
Bo to tak do końca nie wiadomo, czy przeszkadzają jakieś dodatki czy jest to po prostu błąd podczas ściągania aktualizacji z sieci.
Ja próbowałam,ale nie mogłam zobaczyć - nie wiem czy to wina systemu (mam 7). Nie mam pojęcia...
słonko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2010, 21:08   #174
l_i_m_o_n_k_a
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Po aktualizacji wyświetla mi się " Nastąpił błąd podczas uruchamiania , więcej informacji zobacz w dzienniku" już kilkakrotnie instalowałam grę , za każdym razem po aktualizacji jest ten sam błąd. Są to simsy 3 . PROOOSZĘ O POMOC !!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 11:50   #175
Pannazproblemami
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problem z aktualizacją 4.2

Witam. To mój pierwszy problem na tym forum, więc proszę - gdyby takie pytanie pojawiło się wcześniej albo gdybym złamała jakiś punkt regulaminu to proszę tylko mi powiedzcie. Wracając do problemu - wczoraj chciałam zagrać i wyświetlił i się komunikat o najnowszej aktualizacji. Jako że nigdy nie miałam z nimi problemów to włączyłam instalację. Potem coś się sknociło i gra nie chciała się uruchomić. Coś tam pogmerałam odinstalowałam i znów zainstalowałam gry (mam podstawę i dodatek kariera) ale gra nadal nie chce się uruchomić. Bardzo proszę o pomoc. I z wielkim żalem muszę donieść, że jestem kompletnie zielona w tych sprawach, więc jeśli mogę poprosić to zwracajcie się do mnie jak najprostszym językiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2010, 20:21   #176
cherrie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie aktualizacja

Miałam najnowszą wersję gry i przez przypadek zainstalowałam starszą. Teraz nie mogę uruchomić gry, bo muszę jakby zatwierdzić najnowszą wersję. wiecie jak to zrobić?

Liv edit: przenoszę do "problemów z aktualizacją".

Ostatnio edytowane przez Liv : 10.08.2010 - 21:55
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2010, 11:54   #177
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Słuchajcie mam pytanie odnośnie kolejności instalowania tych aktualizacji. Są same problemy. Zainstalowałem sobie na kompie nowym TS3 i Wymarzone Podróże. Mam teraz grę w wersji 2.0.86.002002. W aktualizacjach do pobrania program startu wyświetla mi tą ostatnią tylko, ale z tego co pamiętam muszę instalować wszystkie po kolei? Bo jak zainstaluję tylko ostatnią to nie pójdzie gra pewnie? Podpowiedzcie bo ja już się w tym pogubiłem, a nie chcę reinstalować znowu gry, bo już to dziś musiałem robić, bo pomieszałem aktualizacje. Niech szlag trafi tych twórców. Aha i nie mogę uruchomić stwórz świat. Wcześniej pojawiał mi się komunikat, że trzeba zaktualizować grę, a teraz że narzędzie stwórz świat jest niezgodne z wersją gry i że trzeba ściągnąć nową wersję Stwórz Świat. A ściągałem dzisiaj przecież ze strony EA. POMOCY!

Ostatnio edytowane przez Levkoni : 11.08.2010 - 11:59
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2010, 09:30   #178
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

witam ja akutualizowalam wczoraj 1.14/2.9/3.5/4.2 ta aktualizacje i oczywiscie jest problem bo gra sie nie uruchamia, pisze ze nie mozna uruchomic gry, przeinstaluj gre podstawowa. jak temu zaradzic, da sie jakos bez instalowania wszystkiego od nowa? mam problem z odpaleniem płyty. bardzo prosze o odpowiedz i pomoc
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2010, 22:59   #179
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

przeinstalowalam gre podstawowa, i teraz co.. odpalam kariere a tam ze mam niezgodna wersje gry podstawowej i zebym zaktualizowala, aktualizuje a tam znowu to co wczesniej ze nie mozna uruchomic zainstaluj ponownie podstawowa gre, wiec super.. nie wiem jakie jest rozwiazanie bo juz tak 3 raz robie..
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2010, 14:35   #180
miisiaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Witam,

Mam taki problem. Kupilam tydzien temu oryginalna gre The Sims 3, ale z drugiej reki. Po tygodniu dokupilam oryginal gry The sims 3 Nowoczesny Apartament. Dzisiaj gra przyszla, chce ja zainstalowac - a tutaj mi wyskakuje komunikat przy rozpoczeciu instalacji: "Zainstalowana wersja The Sims3 nie moze byc zaktualizowana i nie jest zgodna z gra The Sims 3 Nowoczesny Apartament Akcesoria"..... Przepraszam, ale o co moze chodzic? Juz nic z tego nie rozumiem.... Blagam o pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja 1.5/1.6, błąd, czarni, czarny, problem, sim, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023