Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2012, 20:18   #11
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,515
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Geraldine - Starter by R.

Postawiłeś sobie duże wyzwanie biorąc prawie sam maxis. Bryła jest ładna, ale (tak musi być ale) na górze dodała bym jakieś okno, nie ważne czy coś by za nim było, ale dała bym, ew obniżyła dach. W kuchni nie powinno być tapety (umyj z tapety olej czy inne rzeczy... szafke z umywalką ustawiła bym w drugą strone, krzesło i stół wgl do siebie nie pasują, fotele w salonie nie pasują do stolika, łazienka to mieszanka chyba wszystkich styli i wygląda okropnie, najładniej wyszla sypialnia, w sumie bardzo dobrze, wszystko do siebie w miare pasujące.
Ogólnie praca jakoś nie powala z nóg, ale były i będą gorsze, więc 5/10.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2012, 20:47   #12
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,444
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Geraldine - Starter by R.

Kenny McCormick, Horsez, Oliwwka, Lubie, Liv, chrupek, ddo bwayo
dziękuję za komentarze

może ktoś jeszcze się skusi?
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline  
stare 22.02.2012, 19:06   #13
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Geraldine - Starter by R.

Dach jest przytłaczający, zdecydowanie zbyt duży i nie pasuje do tego malutkiego domku, wygląda, jakby miał go zgnieść. I z mojej strony do wymiany tylko ta jedna rzecz, bo potem jest już dość ładnie. To taki uroczy, mały domek, w sam raz dla średniozamożnej singielki. Salonik mikroskopijny, nie widzę telewizora, ale mam nadzieję, że coś tam jednak wstawisz, bo cóż to dziewczę będzie robić w wolnym czasie? Zanudzić się przecież można bez żadnej rozrywki. Łazienka zbyt pusta, ten osamotniony kibelek wygląda tak smutno, wstawiłbyś obok jakąś szafkę na gazety, czy coś xD Zasłonę prysznicową właścicielka mogła jednak do tej sesji wyczyścić, wygląda niechlujnie. Brakuje mi zasłon w oknach i jakichś roślin w ogrodzie. Pustką wieje na zewnątrz.
No, ale ogólnie sumuje się na plus. Kurczę, fajny ten domeczek, sama bym taki chciała. Ciasny, ale własny.
7/10

edit:
Btw. Nazwa domku i pierwsze zdjęcie - fantastyczne!

Ostatnio edytowane przez Malin : 22.02.2012 - 19:10
Malin jest offline  
stare 22.02.2012, 19:49   #14
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Geraldine - Starter by R.

O wiele lepiej byłoby gdybyś jednak zrobił trochę droższy domek
Bryła - brrr, zwykły klocek z jakimś ubytkiem z tyłu Dach jest zbyt dłuży, zresztą osobiście zrobiłbym najprostszy
Ogród - tutaj właściwie nie mam za wiele do powiedzenia, bo nie ma co oceniać
Salon oraz kuchnia - Ta podłoga to przestępstwo. Nie wiem czy większe dla twórcy czy dla Ciebie. Stolik zupełnie tutaj nie pasuje, a to cos na nim... lepiej powstrzymać sie od komentarza Taka tapeta sprawdziła by się na jednej ścianie - w całym pomieszczeniu wygląda źle. Brakuje tutaj chociażby stolika i jakiejś komody. Dodałbym też jakiś chociaż mały wiatrołap. Kuchnia zupełnie mi sie nie podoba. lodówka nie pasuje do reszty a i meble są okropne. Wstawiłbym tutaj jakieś fajne nowoczesne meble. Jadalnia (jesli stolik z jednym krzesłem można tak nazwać) - przestepstwo (zwłaszcza przez ten kwiatek, który powinien raczej wisieć na zewnątrz).
Łazienka - przynajmniej spójna kolorystycznie. Niestety trochę namieszałeś. Zmieniłbym prysznic i lustro, dodał półki i dobrał inne płytki na podłogę (w jakimś fajnym kolorze, żeby nie było zbyt nudno). No i koniecznie jakaś roleta czy coś).
Sypialnia - najlepsze pomieszczenie w całym domu. Chociaż zupełnie nie pasuje mi tutaj ten obrazek z baranem. Zmieniłbym też kolor sztalugi.

Ogólnie nie jest tragicznie jak na początek, ale wspaniale też nie jest. Wydaje mi się, że próbowałeś budować w stylu maxis-match co niestety nie wyszło.
3,5/10
Vanitas jest offline  
 

Tagi
bluszczyk, geraldine


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023