Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.09.2012, 22:28   #51
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Ja pewnie kiedyś jeszcze pójdę po coś do MF, jak będę chciała pograć jakimś mutantem, ale już mi się znudziły, nawet te sweet chochliki mi się znudziły, a tak się ich nie mogłam doczekać... Naprawdę się zawiodłam na nich, że nie mogą na zawołanie zmieniać się w formę mini. Co by im szkodziło dodać tę jedną, prostą interakcję na samym Simie: "Zmień się w chochlika", czy coś w ten deseń...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.09.2012, 06:32   #52
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,335
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Ja sobie przerobię TB lub KJ na takie 'miasto magii' bo MF jest takie... dziwne.
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 14:59   #53
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Na mój gust MF jest naprawdę ciekawym miastem. Przede wszystkim - lubię prostotę, więc miasto bez zbędnych udziwnień, które da się szybko 'ogarnąć' - jest dla mnie idealne.
Poza tym uwielbiam wybrzeże. Plaża jest cudowna, niewątpliwie znak rozpoznawczy otoczenia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 20:37   #54
Krashan
 
Zarejestrowany: 09.09.2012
Wiek: 39
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Mój pierwszy post na forum
Pozwolę się podzielić na szybko moimi opiniami na temat tego dodatku. Sam pomysł mimo, że znacznie odbiegający od tematyki poprzednich rozszerzeń wydawał się ciekawy w praktyce okazał mocno rozczarowujący i po trzech dniach zabawy nie bardzo mam chęć na dalszą przygodę z "Nie z Tego Świata" więc najpewniej wybiorę inną okolicę i wrócę do nieco bardziej "normalnej" rozgrywki.
Najbardziej irytujący element jaki nam zaserwował producent to zombie o ile czytając pierwsze krytyczne opinie nie byłem w stanie ich zrozumieć jako, że u mnie wspomniane "kreatury" zachowywały się w miarę normalnie i tylko podczas pierwszych pełni nieznaczenia dawały znać o sobie to później stan ten uległ zmianie.
Większa gromada zombie pewnego razu wcale nie znikła wraz z końcem nocy tylko cały dzień czatowała na moich simów pod murem ogradzającym dom i ogród i tak już zostało, dobrze, że dwie osoby w rodzince władały magią i miały dzięki temu okazję poćwiczy zaklęcia na nich. Poirytowany sytuacją i przychodzącymi w ciągu dnia zombiakami sięgnąłem po kody aby je kasować, niestety kolejnego dnia powracały niczym bumerang.
Ja nie wiem czy producent testował ten dodatek przed wydaniem i co zamierzał osiągnąć dodając tak upierdliwe zombie, ale efekt tego jest taki, że mocno mnie zniechęcił do gry.
Przy tym problemie nawet mało realistyczne postacie duchów z ludzkim zachowaniem i potrzebami to mały pikuś.
Moim zdaniem "Nie z Tego Świata" to najgorszy dodatek do Sims 3 a może nawet w ogóle do simsów jaki widziałem a mam praktycznie wszystkie odsłony serii.
Krashan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2012, 20:44   #55
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Witaj na forum. Faktycznie Zombie są dość wkurzające. Ja mam dodatek od zeszłego czwartku, jeszcze mi się nie znudził i jeszcze nie przetestowałam wszystkich postaci, ale mimo wszystko trochę się zawiodłam. Trailery były naprawdę świetne, ale nijak ma się to do gry. Jak dla mnie jest za mało upiorna. Mimo wszystko granie czarownicą jest fajne, Wilkołak mi się znudził.
__________________
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2012, 08:49   #56
Linda
 
Zarejestrowany: 23.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Brakuje mi klimatu "Abrakadabry". Lepszy efekt byłby gdyby magiczne przedmioty z "Abrakadabry" przenieśli do Sims 3. Pamiętam ten kołowrotek i inne przedmioty. W NZŚ podobają mi się miotły i lataie na arenie, tylko, że np. w drodze do pracy czarownice mogły by latać po parcelach a nie po ulicy. Co za sens mieć miotłę i nie móc skrócić sobie drogi. Po prostu zamiast roweru jest miotła.
Linda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2012, 09:39   #57
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

@UP, dokładnie, z chochlikami jest to samo. Pominąwszy już nawet to, że i wiedźmy na miotłach i chochliki, powinny latać "wyżej", to to przyklejenie do dróg jest strasznie denerwujące. Z Chochlikami jest o tyle lepiej, że zamiast biegania mają używanie skrzydeł, ale i tak wciąż to wygląda słabo.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2012, 13:53   #58
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,335
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Latanie jest do kitu. Magicy i wróżki mi się przydają do celów destrukcyjnych .
Zniszczenie SV. Stworzyłam wróżkę i czarodzieja. Pułapki ,, czary , meteory itp.
Przetrwają tylko Lady , Ćwirowie i Zadkowie <hahaha>
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2012, 14:16   #59
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Ja parokrotnie rzucałam zaklęcia na różnych Simów, ale nie udało mi się ich ukatrupić, why? Jest w grze jakaś Avada Kedavra?
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2012, 15:45   #60
jatomamx3
 
Avatar jatomamx3
 
Zarejestrowany: 21.08.2009
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Nie z Tego Świata - wrażenia z gry

Jakie Chochliki ?! Nie widziałam czegoś takiego. Jedynie wróżki
__________________

ID ORIGIN: x3jatomamx3

jatomamx3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023