Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.06.2013, 14:07   #1501
Twinbrook
 
Avatar Twinbrook
 
Zarejestrowany: 28.05.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Ja mam inne pytanie. Mój lapek prawdopodobnie ma dobre wymagania co do gry (na początku jego zywotu gra działała super, ale chyba znów musze go wyczyscic w srodku) + pojawił się prwadopodobnie inny problem z karta graficzną. Komunikat typu że sterowniki przestały działac, ale odzyskaly sprawnośc. Muszę zainstalowac nowe sterowniki czyli aktualizacje ale nie wiem jak to wybrac:

http://i42.************/2zpoapk.jpg

jest tam napisane że jak nie wiemy jaki posiadamy typ itd. to powinnismy wybrac druga opcje i tutaj nie wiem którą wybrac "sterowniki graficzne" czy "sterowniki dla płyt głównych"? Przy czym "sterowników graficznych" mi nie wykryło, choc w panelu sterowania z programami mam wypisane ze NVIDIA jest zainstalowana.

edit: Weszłam w menadżer urządzeń w karte graficzna, żeby sprawdzic jaka mam. Posiadam ATI mobility radeon HD 5430, a w panelu sterowania w programach mam NVIDIE... czy to jest problem tego, że simsy nie chcą mi chodzic i generalnie internet czasem też? co powinnam zrobic?

@Ch: za duże zdjęcie!

Ostatnio edytowane przez Charionette : 02.06.2013 - 15:43
Twinbrook jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.06.2013, 16:09   #1502
avenly
 
Avatar avenly
 
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,338
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Skoro pokazuje ci kartę graficzną ATI radeon to raczej taką masz, i do takiej sterowniki musisz instalować a to że masz jakiś program nvidii to nie znaczy że jest taka karta, może po prostu przez przypadek kiedyś ty bądź ktoś inny zainstalował taki program.

Co do komunikatu że sterowniki przestały działać to miałam ten sam problem ale tylko podczas korzystania z mozilli. Ja jednak mam nvidię geforce. Zainstalowałam najnowsze sterowniki wydane dokładnie kilka dni temu ( pewnie jeszcze jakieś beta ) i problem zniknął.
avenly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2013, 17:25   #1503
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Do tego masz Nrass. Pobierzesz je na głównej stronie Nrass'a, a jak to zrobisz masz tu: https://www.youtube.com/watch?v=4zqE8FagJVM
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2013, 14:11   #1504
Lola92
 
Avatar Lola92
 
Zarejestrowany: 05.05.2013
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Pomocy, już mam dosyć. Ciągle coś się dzieje w tej grze, a mam oryginały... ;/ I po co wydawać kasę? Mam ulubioną rodzinkę i tyle razy już mi się zepsuła rozgrywka. Albo urodziły im się dzieci i były takie paski długie i w ogóle nie było ikonek simów, a teraz jak adoptowałam zwierzaka to jak kliknę na niego to potem nie chce wrócić z powrotem na Sima tylko ciągle jest panel tego zwierzaka i nie mogę nic zrobić ;/ Ściągałam ubranka ze strony the sims, ale dosłownie dwa albo trzy i teraz je usnęłam i nic się nie poprawia.
Lola92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.06.2013, 14:51   #1505
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Albo to błąd ze save'em [niestety nie wiem jak to naprawić, może na googlach coś znajdziesz albo ktoś tu Ci pomoże ] Ale wpierw przenieś zapis na pulpit i zrób reinstall. Ale pamiętaj, najlepiej jest usunąć tylko jeden dodatek, najlepiej taki którego nie używałaś na save'ie a jak nie zadziała z jednym to całe. Mówię, reinstall to najlepsza droga :3
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2013, 19:25   #1506
Samara
 
Avatar Samara
 
Zarejestrowany: 20.02.2013
Skąd: Na Podkarpaciu :)
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Sad Jak wyłączyć ikonki Simów z mapy miasta?

Cześć ostatnio zainstalowałam 3 modyfikacje.Master Controller,Story Progression i Overwatch. Od tego czasu na mapce mam wszystkie ikonki simów w mieście.Ktoś orientuje się gdzie to wyłączyć? Bardzo przepraszam jeżeli było to już gdzieś opisane, albo został stworzony specjalny dział na takie pytania, ale jestem kompletnym ziółkiem na forum oraz w temacie modyfikacji Pozdrawiam.

http://oi43.************/k30lzm.jpg
__________________
"Niesie cię pozytywna myśl, że nie jest źle"
Samara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2013, 16:46   #1507
nokiaclass
 
Zarejestrowany: 21.11.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie zła wysokość domu

Jako iż jest to mój pierwszy post na forum, chciałem się przywitać
a więc witajcie.

Mam pewien problem, zbudowałem swój wymarzony dom. Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie to, że dom budowałem na działce postawionej gdzieś na nierównościach, po wyrównaniu działka była zapadnięta pod ziemię (tak jakby).
Zapisałem domek do biblioteczki i postawiłem na działce w Sunset Valley, a tutaj jest on piętro pod ziemią Działka się wyrównuje ale domek zostaje i nie podnosi się wraz z nią. Przy domku bardzo się napracowałem i chciałem was prosić o pomoc, wie ktoś może jak sprawić aby domek podniósł się wraz z działką? Nie mam ochoty tego wszystkiego budować od nowa. Z góry dziękuję i przepraszam, jeżeli ten dział nie jest odpowiedni.
nokiaclass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2013, 11:23   #1508
ABC3003
 
Zarejestrowany: 24.01.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 61
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z zerwaniem

Witam,
bardzo bym chciała rozwiązać pewien problem, który pojawił mi się w grze. Otóż moja Simka, mieszkająca w Twinbrook, często wyjeżdżała do Shang Simla. Poznała ona tam Simkę Biyu Shen, której po pewnym czasie zaproponowała stały związek. W międzyczasie moja Simka postarała się o dziecko z Simem z Champs Les Sims o imieniu Yves Bernard. Ponieważ chciałam kontynuować grę w postaci takiej, że moja Simka żyje w Twinbrook z Yves'em Bernardem, musiałam pojechać do Chin i zerwać z Biyu Shen poprzez komendę "wredne - zerwij". Po powrocie z Shang Simla zaprosiła ona do siebie Yves'a Bernarda. Niestety przyznała ona się mu do zdrady przez co znienawidził on moją Simkę. Aby to wszystko naprawić, kupiłam nagrodę szczęścia życiowego "Czysta karta". Wyjechałam następnie do Champs Les Sims i poprawiłam relacje z Yves'em Bernardem. Po powrocie do domu udało się mojej Simce zaproponować mu wprowadzenie się do jej domu. Kiedy zaczęłam grać Yves'em, pojawiła mi się komenda "przyjazne - poproś o zerwanie z Biyu Shen". Wydało mi się to dziwne, ponieważ już z nią zerwałam, prawda? Nie mogę teraz zaproponować Yves'owi stałego związku, co mnie bardzo martwi, ponieważ mają oni już dwie pary bliźniaczek nieślubnych, na czym cierpi osobistość mojej Simki. Chciałabym to naprawić. Nie chcę, by moi Simowie żyli w takim skomplikowanym związku. O co chodzi z tym całym zerwaniem? Co powinnam zrobić? Proszę, pomóżcie mi...
ABC3003 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2013, 14:40   #1509
ajditia
 
Avatar ajditia
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Skąd: Hidden Springs
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

ABC3003 A może chodzi o to, że on z nią jest?
__________________
[IMG]http://i43.************/2mqs4m8.jpg[/IMG]
Piękna sygnatura by Diana (dziękuję )
ajditia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2013, 07:26   #1510
ciekawa1
 
Zarejestrowany: 13.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Question The sims 3 Kolejność wgrywania

Hej wszystkim! Jestem tu nowa i nie wiem czy był juz taki temat.. Mam zainstalowane the sims 3 podstawę i cztery pory roku. chce teraz zainstalowac pokolenia ktore wyszly predzej, czy moge tak? czy trzeba pokolei tak jak ukazywaly sie dodatki ? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
ciekawa1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
problemy, pytania i odpowiedzie, sims gra grafika komputer


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023