Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.08.2013, 19:19   #71
ozone-layer
 
Zarejestrowany: 12.08.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

A już miałem pisać, że ta "rozpołowiona" okładka bardziej przypomina jakieś akcesoria, aniżeli pełnoprawny dodatek Bardzo dobrze, że będzie jednak inaczej wyglądać - podoba mi się Sam dodatek zapowiada się całkiem nieźle, szkoda, że można podróżować tylko w przyszłość (najpierw twierdzono, że Simowie polecą i w przeszłość, i w przyszłość), ale to nie zmienia faktu, że koncepcja jest fajna. Mimo to, raczej nie kupię tego rozszerzenia, a przynajmniej wstrzymam się do momentu, aż odrobinę stanieje.
ozone-layer jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.08.2013, 23:20   #72
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Wiadomo już, kiedy będzie premiera dodatku?
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2013, 08:46   #73
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Takie coś już dawno wiadomo ^_^ 22 Października
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2013, 08:15   #74
CaramellaStar
 
Zarejestrowany: 13.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Ludzie, nawet na simsopedii piszą, że to NIE jest ostatni dodatek do TS3 tylko OSTATNI PRZED TS4, ale zapowiada się nieźle, myślę, że kupię (podobnie jak wszystkie, które wyszły) chociaż wiem, że producentom zależy już tylko na dodatkowej kasie, bo gdyby "Skok w przyszłość" nie wychodził to, by nic nie było aż do TS4, widzę, że większość z Was jest negatywnie nastawiona do tego dodatku, więc dodam co nieco screenów, które pokazują dodatek:

http://itezone.pl/site_media/article...6ccf64bd86.jpg

http://www.3kropki.pl/img_pg/0/2/1/0...65d38a5cc9.jpg

http://s.cdaction.pl/obrazki/the-sim...stun_175ss.jpg

Ostatnio edytowane przez Björk : 18.08.2013 - 17:08
CaramellaStar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2013, 10:54   #75
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Cytat:
Napisał CaramellaStar
Jak się chcecie dowiedzieć więcej zapraszam na Mój blog www.allaboutthesims3.blogspot.com 
O, jeden post, z 2010 roku! WOW! 

No i jeszcze...

Cytat:
Napisał Regulamin -> Zasady ogólne -> punkt 11
Na forum występuje CAŁKOWITY zakaz reklamowania innych stron internetowych w miejscach innych niż sygnatury lub tematy do tego przeznaczone.
Pozdrawiam, Ken. :3

Mod edit: Trochę zedytowałam, bo za bardzo się naśmiewasz, a każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale z tym masz rację.

Ostatnio edytowane przez Björk : 18.08.2013 - 17:10
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2013, 13:54   #76
Krzylo98
 
Zarejestrowany: 15.08.2013
Skąd: Rzeszów
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Dodatek bardzo ciekawie się prezentuje ! . Już się nie mogę się doczekać premiery !
Krzylo98 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2013, 07:32   #77
Adam Kowalski
 
Avatar Adam Kowalski
 
Zarejestrowany: 20.08.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

To znaczy tak, ja na pewno go kupię. Skok w przyszłość nawet ma w sobie coś symbolicznego, jako ostatni dodatek przed TS4. Jestem ciekawy co wrzucą w ten dodatek. Chociaż teraz to już tylko nabijanie kabzy producentom, no ale zawsze to simy.
Adam Kowalski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2013, 12:08   #78
Klamra
 
Zarejestrowany: 19.05.2013
Skąd: Dolny Śląsk
Płeć: Kobieta
Postów: 34
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Ja już wiem, że na pewno nie kupię. Nie lubię jakichś udziwnień w simsach, wolę realną rozgrywkę. Poza tym podejrzewam, że dziwnie wyglądałby pomieszany ten dodatek z innymi. Jedni simowie będą poubierani nowocześnie, inni staroświecko jeszcze inni z nie z tego świata jak dla mnie jest to zupełny bezsens. Taki dodatek lepiej by się nadawał na osobna grę.
Klamra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2013, 10:45   #79
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień



The Sims 3 Skok w przyszłość ładuje się nieco inaczej niż poprzednie dodatki. Jest to ostatni dodatek do The Sims 3, więc zamyka on serię w dość ciekawy sposób. Ekran ładowania pozostaje ten sam, jednak podczas ładowania zapisu gry nie pojawia się już ekran z miasteczkiem. Twórcy stworzyli mini gry polegające na znajdywaniu różnych obiektów ze zdjęcia. Screeny pochodzą ze wszystkich wydanych dodatków i akcesoriów do The Sims 3! Znalezienie obiektów dodaje punkty szczęścia życiowego naszemu Simowi.

Źródło: http://sims.arhn.eu/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2013, 10:53   #80
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 536
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Into the Future Oficjalnie ostatni dodatek, już na jesień

Ja kupię na 100 %. Po obejrzeniu ostatniego czatu tylko się utwierdziłem w przekonaniu. Super jest to, że będą 3 wersje przyszłości. Ciekawe czemu pokazują nam tylko tą jedną. Chciałbym zobaczyć chociaż tą jedną, alternatywną wersję przyszłości którą nazywają "wasteland" czyli śmieciowisko, albo pustkowie.
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023