Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.12.2014, 09:19   #211
BlackBerry
 
Avatar BlackBerry
 
Zarejestrowany: 31.05.2011
Skąd: za Filiżanką
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Ja od wczoraj mam bardzo ciekawy problem z grą, a mianowicie jak wchodzę w menu i normalnie zaczynam grać i wybieram rodzinę (wtedy kiedy wyświetla się ta mapa) po kilku sekundach ładowania znowu jestem w tym samym punkcie i znowu muszę wybierać rodzinę i tak bez końca. Nie wiem o co chodzi? Problem zaczął się jak chciałam simką iść do parku i nie mogłam normalnie grać w simsy ani nic...
__________________
[IMG]http://i49.************/vdhdz.png[/IMG]
BlackBerry jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.12.2014, 09:39   #212
AnnieBones
 
Zarejestrowany: 29.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Post Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Witam!
Mam jakiś beznadziejny problem.
Od tygodnia z nim walczę.
Ściągam The Sims 4 z Origina i jak już jestem po 90% to nagle, bez żadnego wznawiania pobierania/zatrzymywania/błędu wraca mi do 80 kilku procent... I taka historia codziennie...
A muszę przyznać, że z moim internetem szału nie ma... Pobieranie jest dość kiepskie, ale ciągnie... Tylko to trwa dość długo... Żeby ściągnąć te 8,64 GB to muszę ze dwa dni czekać -.-
Help?
AnnieBones jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2014, 21:17   #213
doma
 
Zarejestrowany: 29.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Sad Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał BlackBerry Zobacz post
Ja od wczoraj mam bardzo ciekawy problem z grą, a mianowicie jak wchodzę w menu i normalnie zaczynam grać i wybieram rodzinę (wtedy kiedy wyświetla się ta mapa) po kilku sekundach ładowania znowu jestem w tym samym punkcie i znowu muszę wybierać rodzinę i tak bez końca. Nie wiem o co chodzi? Problem zaczął się jak chciałam simką iść do parku i nie mogłam normalnie grać w simsy ani nic...




mam to samo próbowałam z odinstalowywaniem ale dalej to samo
doma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2014, 21:36   #214
BlackBerry
 
Avatar BlackBerry
 
Zarejestrowany: 31.05.2011
Skąd: za Filiżanką
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Z tego co wiem jednym z rozwiązań jest po prostu zaczęcie gry nową rodziną (nowa gra), ale to tylko chwilowe rozwiązanie, niektórym nawet to nie pomaga, więc nie zalecałabym niektórym takiego wyjścia.
__________________
[IMG]http://i49.************/vdhdz.png[/IMG]
BlackBerry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2014, 11:19   #215
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Wie ktoś może jak pozbyć się gościa? Obca simka przyszła w odwiedziny do moich simów i nie może wyjść Próbowałam ją resetować (bez skutku), nie ma opcji typu "wyproś".
Cytat:
Ha, do mnie też przyszedł jeden typ w piątek i siedział cały weekend. Spał w łóżku moich simów, wyjadł wszystko z lodówki i popsuł komputer. Poszedł dopiero w poniedziałek, bo musiał iść do szkoły. Nigdzie nie miałam opcji "wyproś". Nie wiem co się stało, jak grałam innymi rodzinami to goście normalnie wychodzili po pewnym czasie. /
Okej, wyczytałam, co trzeba zrobić, żeby problem zniknął - wczoraj przyszło (tym razem do innej rodziny) z 5 simów i straciłam cierpliwość.
Jak wejdziecie w tryb budowania i klikniecie u góry informacje o parceli, to tam jest typ parceli do ustawienia, i jak w tym miejscu znajduje się taki niebieski kwadrat to gra traktuje to jako parcelę publiczną, dlatego simy zostają na noc i nie da się ich wyprosić. Wtedy trzeba wyprowadzić rodzinę, zmienić typ parceli na mieszkalne i wprowadzić ją od nowa (tylko upewnijcie się, że starczy im pieniędzy).
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2014, 23:19   #216
viki2002r
 
Zarejestrowany: 30.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Sad Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał BlackBerry Zobacz post
Ja od wczoraj mam bardzo ciekawy problem z grą, a mianowicie jak wchodzę w menu i normalnie zaczynam grać i wybieram rodzinę (wtedy kiedy wyświetla się ta mapa) po kilku sekundach ładowania znowu jestem w tym samym punkcie i znowu muszę wybierać rodzinę i tak bez końca. Nie wiem o co chodzi? Problem zaczął się jak chciałam simką iść do parku i nie mogłam normalnie grać w simsy ani nic...
Mam identyczny problem. Teraz nawet gra się ładuje w nieskończoność. Czy to problm z serwerami ?
Odinstalowałam i zainstalowałam grę le nic to nie dało Nie da się grać .
viki2002r jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2015, 16:15   #217
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Po przyjsciu z pracy, wg ikonki sima na pasku, sim nadal jest w pracy, mimo ze jest w domu. Z tego powodu nie moge wykonac interakcji 'otwórz' np. na lodówce czy regale z książkami.
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2015, 20:07   #218
Sunflower
 
Avatar Sunflower
 
Zarejestrowany: 24.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał BlackBerry Zobacz post
Ja od wczoraj mam bardzo ciekawy problem z grą, a mianowicie jak wchodzę w menu i normalnie zaczynam grać i wybieram rodzinę (wtedy kiedy wyświetla się ta mapa) po kilku sekundach ładowania znowu jestem w tym samym punkcie i znowu muszę wybierać rodzinę i tak bez końca. Nie wiem o co chodzi? Problem zaczął się jak chciałam simką iść do parku i nie mogłam normalnie grać w simsy ani nic...
Hej, również miałam taki problem. Odinstalowałam i zainstalowałam grę ponownie, gdy to jednak nie pomogło - usunęłam wszystkie save i wgrałam na nowo ich kopie. Teraz jest okej.
Sunflower jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2015, 10:37   #219
AnnaGra
 
Zarejestrowany: 05.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Ja mam taki sam problem napisałam do the sims polska na fb i czekam na odp napisalam im tak:
Witam jestem szczęśliwą posiadaczką The Sims 4.
Zainstalowałam grę 2 dni temu, wszystko działało lecz teraz włącza się gra niby działa ale jak wybieram rodzinę którą chce grać to ładuje się i znowu pojawia się miasto ni mam wybrać rodzinę. Włączyłam grę jeszcze parę razy żeby sprawdzić czy to może taki jedno razowy błąd. Ale to się powtarza nawet po odinstalowaniu i zainstalowaniu ponownym gry. Co mam zrobić te parę godziny spędzonych przed tą grą były fajne, i chciałam bym móc dalej grać.
Z góry dziękuje.
AnnaGra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2015, 12:05   #220
Sunflower
 
Avatar Sunflower
 
Zarejestrowany: 24.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - problemy z grą

Cytat:
Napisał AnnaGra Zobacz post
Ja mam taki sam problem napisałam do the sims polska na fb i czekam na odp napisalam im tak:
Witam jestem szczęśliwą posiadaczką The Sims 4.
Zainstalowałam grę 2 dni temu, wszystko działało lecz teraz włącza się gra niby działa ale jak wybieram rodzinę którą chce grać to ładuje się i znowu pojawia się miasto ni mam wybrać rodzinę. Włączyłam grę jeszcze parę razy żeby sprawdzić czy to może taki jedno razowy błąd. Ale to się powtarza nawet po odinstalowaniu i zainstalowaniu ponownym gry. Co mam zrobić te parę godziny spędzonych przed tą grą były fajne, i chciałam bym móc dalej grać.
Z góry dziękuje.
Nie licz na to, że odpiszą. Kiedyś napisałam do nich i nie dali mi odpowiedzi do dzisiaj
Poza tym oni zajmują się tłumaczeniem zagranicznych newsów, nie są specjalistami od gry. Napisz do EA. Na dole jest odnośnik. http://help.ea.com/pl/the-sims/the-sims-4/
Sunflower jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023