Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.11.2004, 14:01   #1
sims2maniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Jak ZmieniĆ MuzyczkĘ ?

Czy da się do Simsów 2 dać własną muzyczkę aby simy mogły jej słuchcą w radiu albo w wieży ?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.11.2004, 14:11   #2
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak, włóż plik dźwiękowy do katalogu: /Moje dokumenty/EA Games/The Sims 2/Music/ i tam masz katalogi odpowiednie, np. jeśli chcesz słuchać w radiu włóż plik do katalogu /Pop/ i włącz muzykę POP w grze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.11.2004, 14:52   #3
sims2maniak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wielkie dzięki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 20:59   #4
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja wkładam ten plik i muzyczki nie ma!--- ------:1smutny: (Uśmech przechodzący w rozpacz)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2004, 21:01   #5
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dark Magician Girl
A ja wkładam ten plik i muzyczki nie ma!--- ------:1smutny: (Uśmech przechodzący w rozpacz)
bo może być tylko format mp3.
poza tym, jak włączasz grę, wchodzisz w "opcje dźwięku" i tam może nie są zaznaczone "Twoje" piosenki... trzeba je "zahaczyć".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2004, 21:06   #6
3jacek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dark Magician Girl
A ja wkładam ten plik i muzyczki nie ma!--- ------:1smutny: (Uśmech przechodzący w rozpacz)
Tak, to musi być mp3, ale nawet z nim czasami u mnie się nie pojawia. Albo niby jest w menu w TS2, ale gdy włączę jest cisza, albo nie ma nawet w menu... Ale to jest na szczęście rzadkość...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2004, 21:10   #7
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał 3jacek
Tak, to musi być mp3, ale nawet z nim czasami u mnie się nie pojawia. Albo niby jest w menu w TS2, ale gdy włączę jest cisza, albo nie ma nawet w menu... Ale to jest na szczęście rzadkość...
to i tak masz dobrze, bo u mnie niektóre piosenki powodują pojawienie się komunikatu "aplikacja zostanie zamknięta".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.11.2004, 17:57   #8
AmazonkAA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fizzly
Tak, włóż plik dźwiękowy do katalogu: /Moje dokumenty/EA Games/The Sims 2/Music/ i tam masz katalogi odpowiednie, np. jeśli chcesz słuchać w radiu włóż plik do katalogu /Pop/ i włącz muzykę POP w grze.
A jak ja chcialam dac wlasna muzyczke, to weszlam w Moje Dok. itp. a jak dolszlam do katalogu The Sims 2 to okazalo sie, ze nie mam dalej zadnych folderow!!!! A tak apropo, to te wszystkie foldery po kolei mialam puste. I co mam zrobic???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.11.2004, 18:12   #9
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał AmazonkAA
A jak ja chcialam dac wlasna muzyczke, to weszlam w Moje Dok. itp. a jak dolszlam do katalogu The Sims 2 to okazalo sie, ze nie mam dalej zadnych folderow!!!! A tak apropo, to te wszystkie foldery po kolei mialam puste. I co mam zrobic???
Gdyby tak było, to gra by Ci się nawet nie uruchomiła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.11.2004, 18:27   #10
AmazonkAA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fizzly
Gdyby tak było, to gra by Ci się nawet nie uruchomiła.
juz to rozwiazalam po prostu okazalo sie, ze mam dwa te same (no prawie) foldery, z ta roznica, ze jeden jest z gory przeznaczony do udostepniania, wiec w nim zaisnastalowaly sie same foldery, a ten derugi jest tym "wlasciwym" gdzie zainstalowala sie reszta. Niestety moj komp jest troche pokrecony :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
hm.. Jak stac sie slawnym ??? Lopez The Sims 1: Rozszerzenia 7 05.07.2003 11:23
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023