Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.03.2008, 13:54   #21
Koornela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

przypomina mi to domek na wsi podoba mi się łazienka, maxisowa no i pusto jeszcze za jakieś 2000 mogłabyś dokupić kwiatki ocenka 7,5/10
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.03.2008, 15:06   #22
cosmo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

To jest chyba najgorszy starter jak widziałem, w domu kompletnie pusto, bryła to jakis kloc nie wspominając juz o dachu. Ja rozumiem że sie ma mało peniędzy ale i z 20 000 $ w portfelu można wybudować małe cudeńko. 1/10
 
stare 10.03.2008, 10:27   #23
goocha
 
Avatar goocha
 
Zarejestrowany: 20.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 111
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

Mi się nie podoba.Nic do siebie nie pasuje.3/10
goocha jest offline  
stare 10.03.2008, 12:58   #24
Sheep-y
 
Avatar Sheep-y
 
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

Przyzwoity starter. Pomyślany przyszłościowo - po 'wzbogaceniu się' nie trzeba będzie go rozbudowywać, by wstawić nowe sprzęty. Jednak od początku coś mi tu nie pasowało i nie była to tylko żółta gwiazda w kuchni, czy kilka innych nietrafionych ozdób. Brakuje mi tu czegoś, co moim zdaniem na początku gry jest bardzo ważne - biblioteczki(może też sztalugi), doi awansów trzeba przecież się uczyć. Dużo pieniędzy wydałaś na ozdoby., Zamiast tego mogłaś w domu umieścić szafę lub komodę, nie widzę też telefonu. Mogłaś- zmniejszając liczbę ozdób i szafek w kuchni- wstawić te (moim zdaniem) bardzo ważne meble.

5,5/10

Ostatnio edytowane przez Sheep-y : 10.03.2008 - 13:09
Sheep-y jest offline  
stare 10.03.2008, 13:17   #25
Sara.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

Z przodu prezentuje się ładnie, aczkolwiek troszeczkę pusto, jednak to starter nie czepiam się Nie podoba mi się podłoga w łazience, wg. mnie dziwnie wygląda.
Ogólnie - 6,5/10
 
stare 10.03.2008, 17:31   #26
Shaggy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

Bardzo ładny. Z lotu ptaka wydaje się tak "pustawy", jednak po obejrzeniu normalnych odbitek jest świetny.

10/10
 
stare 10.03.2008, 19:53   #27
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

Siema

Zacznę tak Domek jest spoko jak na starter:

Salon:
Trochę pusty :/ Okna tak jak w niektórych pomieszczeniach domu są jakoś dziwnie ustawione jadno tak, drugie tak O.o. Kolory zbyt piękne nie są ale da się przeżyć :laugh:. Podłoga taka yyy brzydka. Kobieto po co tyle obrazów ?? Zamiast tych obrazów mogłaśbyś dać jakieś firanki :smirk: .Ocena 8,9/10

Kuchnia:
Kolory !! Podłoga by uszła, ale co to za okładzina ścienna bleeee. Broń Cię Panie Boże przed nią xP. Lodówka nie pasuje do koloru ścian (blee), proponuję kolor biały, gazówka taka jakaś metalowa :laugh: i na nogach mogłaś dać tą białą bez nóg Ładnie wyszedł ten kącik ze stolikiem i krzesełkami. i znów obrazy mmm. Ocena 8/10

Łazienka
Ale niebieściasto :laugh:. Mój ulubiony kolor. Podłoga Mi tam nie pasuje, są w grze takie niebieski płytki , które pasują do koloru ścian I znów obrazy O.O
Ocena 10/10

Sypialnia:
Ale puuuuuuuuusto. Kolorki cudne. Łózko przeciętnej jakości ale da się spać :laugh:. Yyyy a gdzie szafa ?? :shifty: Na szafę by starczyło
A co ja widzę kaktus na stoliku ?? W The Sims 2 nie ma kaktusów. Nonono miało być clean. I znowu obrazy !! Ocena: 9,9/10

Bryła:
Moim skromnym zdaniem, bryła mogła by być trochę mniejsza. Na rzutach widać pustki. Ale ważne że jest gdzie mieszkać Ocena 10/10

Ogród:
Nie będę oceniał ,dlatego że to jest starter

Ocena:
Wnętrze: 36,8/40 czyli 9,2/10 nieźle
Bryła: 10/10

Porady: Ogranicz się do 1-2 obrazków w danym pomieszczeniu. Zainwestuj w firanki

pozdrawiam:
kubuss
kubuss jest offline  
stare 11.03.2008, 16:25   #28
Origáme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

Nic specjalnego domek taki sobie a w salonie pustawo
 
stare 15.03.2008, 20:03   #29
Weronka-Werka9
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Starter "Młodzieńczy wigor" (clean) by Tiunivell

Bardzo, bardzo mi się podoba! Ale sypialnia naprawdę jest "pusta"...
 
 

Tagi
dom, downloads, lots, tiunivell, upload


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023