Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.08.2012, 20:18   #1031
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Dzięki, wypróbuję, ten portal to chyba dość spory serwis więc myślę, że nie mają fakeów. Ja poprzez launchera boję się. A jak mam teraz łatę 1.33 to launcher wgra mi 1.34 i 1.36 czy będzie próbował wgrać tylko ostatnią?
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.08.2012, 11:22   #1032
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Witam, a z kąd mogę pobrać aktualizacje która potrzebna jest do nowej okolicy słoneczne wybrzeże? Pisze, że potrzebuje tej aktualizacji aby móc zainstalować poprawnie tą okolice. Niestety ale launcher pokazuje, że gra jest aktualna. Na stronie store podają jaka aktualizacja jest potrzebna i że jest ona darmowa, niestety nie wyświetla się nic nowego do zaktualizowania, na stronie store w aktualizacjach ostatnia jest już z dawna, napewno nie z przed paru dni. Ma ktoś podobny problem? Może origin nawala - dziś aktualizowałam i nic. Jest jakaś strona z której można pobrać najświeższą aktualizację? Dobija mnie ta gra.. Tyle kasy w bloto
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 11:35   #1033
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Absolem Zobacz post
Dzięki, wypróbuję, ten portal to chyba dość spory serwis więc myślę, że nie mają fakeów. Ja poprzez launchera boję się. A jak mam teraz łatę 1.33 to launcher wgra mi 1.34 i 1.36 czy będzie próbował wgrać tylko ostatnią?
Szczerze - nie mam pojęcia, bo grę aktualizowałam na bieżąco i oba patche wgrywałam osobno Wydaje mi się jednak, że najważniejszą łatą jest ostatnia, którą wypuszczono (czyli w tym przypadku 1.36). W większości gier nie trzeba wgrywać starych patchów, gdyż te najnowsze zawierają poprawki ze wszystkich, które dotąd się pojawiły. Myślę, że ta sama reguła dotyczy też simsów.

Cytat:
Napisał beata18ns Zobacz post
Witam, a z kąd mogę pobrać aktualizacje która potrzebna jest do nowej okolicy słoneczne wybrzeże? Pisze, że potrzebuje tej aktualizacji aby móc zainstalować poprawnie tą okolice. Niestety ale launcher pokazuje, że gra jest aktualna. Na stronie store podają jaka aktualizacja jest potrzebna i że jest ona darmowa, niestety nie wyświetla się nic nowego do zaktualizowania, na stronie store w aktualizacjach ostatnia jest już z dawna, napewno nie z przed paru dni. Ma ktoś podobny problem? Może origin nawala - dziś aktualizowałam i nic. Jest jakaś strona z której można pobrać najświeższą aktualizację? Dobija mnie ta gra.. Tyle kasy w bloto
Skoro masz wgraną najnowszą aktualizację (1.36), zajrzyj do tego tematu:
http://forum.thesims.pl/showthread.p...02#post1570902
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 12:20   #1034
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Nie mam najnowszej ponieważ numery aktualizacji którą wyświetla mi launcher nie zgadzają się z tymi, które powinnam mieć aby zainstalować tą okolice. Niestety launcher podaje że gra jest aktualna.

Potrzebuje tą:
* Uwaga: do działania tej treści niezbędna jest DARMOWA aktualizacja gry w wersji 1.5.0.017000. Dowiedz się więcej. - to jest napisane na stronie store przy tej okolicy.

A u mnie launcher wyświetla jakąś 1.46... Czy coś. Nie pamiętam dokładnie a piszę z telefonu. Wobec tego nie wiem ale to chyba nie ta którą potrzebuje.

W każdym razie już zaglądam do podanego wątku, tak czy siak

Przeczytałam podany przez Ciebie temat. Sprawdze czy to zadziała u mnie. Obawiam się jednak, że poprostu nie mam najnowszej aktualizacji, a pisze, że ją mam. Chyba że te numery aktualizacji nie muszą się zgadzać lub każdy ma inny (?) Zobaczymy.

Ostatnio edytowane przez beata18ns : 26.08.2012 - 12:38
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 12:28   #1035
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał beata18ns Zobacz post
Nie mam najnowszej ponieważ numery aktualizacji którą wyświetla mi launcher nie zgadzają się z tymi, które powinnam mieć aby zainstalować tą okolice. Niestety launcher podaje że gra jest aktualna.

Potrzebuje tą:
* Uwaga: do działania tej treści niezbędna jest DARMOWA aktualizacja gry w wersji 1.5.0.017000. Dowiedz się więcej. - to jest napisane na stronie store przy tej okolicy.

A u mnie launcher wyświetla jakąś 1.46... Czy coś. Nie pamiętam dokładnie a piszę z telefonu. Wobec tego nie wiem ale to chyba nie ta którą potrzebuje.

W każdym razie już zaglądam do podanego wątku, tak czy siak
Jeśli chcesz sprawdzić rzeczywistą wersję gry, zajrzyj pod tę ścieżkę:

[DYSK, NA KTÓRYM MASZ ZAINSTALOWANĄ GRĘ:\The Sims 3\Game\Bin, odszukaj dokument o nazwie "skuversion", otwórz go i zerknij na samą górę
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 12:41   #1036
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Dzięki ! Napewno sprawdzę jak tylko będe na kompie! Jeśli będzie taka jak podaje ea do instalacji tej okolicy to postąpie tak jak w podanym przez Ciebie wątku, a jeśli inna to wówczas mam problem i będe szukać w necie 1.36 do pobrania.
Dzięki za pomoc, dam znać co się okazało.


Sprawdziłam ten plik skuversion i piszę że to wersja : 1.36.45.017002
to nie wiem czy akutalna czy nie ?

Ostatnio edytowane przez beata18ns : 26.08.2012 - 20:12
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2012, 22:48   #1037
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał ultraviolence Zobacz post
Szczerze - nie mam pojęcia, bo grę aktualizowałam na bieżąco i oba patche wgrywałam osobno Wydaje mi się jednak, że najważniejszą łatą jest ostatnia, którą wypuszczono (czyli w tym przypadku 1.36). W większości gier nie trzeba wgrywać starych patchów, gdyż te najnowsze zawierają poprawki ze wszystkich, które dotąd się pojawiły. Myślę, że ta sama reguła dotyczy też simsów.


Skoro masz wgraną najnowszą aktualizację (1.36), zajrzyj do tego tematu:
http://forum.thesims.pl/showthread.p...02#post1570902
No właśnie w simach trzeba wgrywać wszystkie łaty po kolei Najnowszej nie da się wgrać bez wgrania poprzedniej, to są w pewnym sensie zabezpieczenia przed piratami Ale już sobie poradziłem, wgrałem z tej strony co podałaś i działają, dzięki
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2012, 11:15   #1038
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał beata18ns Zobacz post
Sprawdziłam ten plik skuversion i piszę że to wersja : 1.36.45.017002 to nie wiem czy akutalna czy nie ?
Tak, gra jest aktualna - mam tą samą wersję.

Cytat:
Napisał Absolem Zobacz post
No właśnie w simach trzeba wgrywać wszystkie łaty po kolei Najnowszej nie da się wgrać bez wgrania poprzedniej, to są w pewnym sensie zabezpieczenia przed piratami Ale już sobie poradziłem, wgrałem z tej strony co podałaś i działają, dzięki
Nie ma sprawy, cieszę się, że działa. Ja w sumie też na tym skorzystałam - przynajmniej dowiedziałam się, jak to naprawdę jest z tymi łatami. Aktualizując trójkę na bieżąco, nie miałam takiej szansy
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2012, 13:08   #1039
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Mam kolejny problem otóż jak grałam sobie rodzinką w the sims 3 to po pewnym czasie jak chciałam zapisać grę to mi wyskoczył błąd zapisu 12 i jak sobie z nim poradzić?
zuzapets jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2012, 14:16   #1040
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał zuzapets Zobacz post
Mam kolejny problem otóż jak grałam sobie rodzinką w the sims 3 to po pewnym czasie jak chciałam zapisać grę to mi wyskoczył błąd zapisu 12 i jak sobie z nim poradzić?
Spróbuj "zapisz jako..." i daj inną nazwę zapisu.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
problemy, pytania i odpowiedzie, sims gra grafika komputer


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 10 (0 użytkownik(ów) i 10 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023