Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.05.2004, 13:38   #101
FaJnA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dziwne bezpośredni link nie działa .No dobra to tak sie wchodzi http://www.shaklin.page.cx/ i enter a dalej tak jak już pisałam.Na tej stronce też jest taki obrazek co daje wszystko tzn.do gwiazdy, np.awansuje cie z popychadła na gwiazde, daje ci wszystkich sławnych przyjaciół itp. a jest w dziale ::.Verschiedenes.:: na 2 pod nazwą Be a Megastar-Pic V2 .A ściąga się downloads
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.05.2004, 14:07   #102
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja to ściagłam A zna ktos stronkę z fanatycznym wielbicielem ale innym od tego niebieskiego grubasa? A wogóle istnieje takie coś?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2004, 15:16   #103
Simfanka#1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no wlasnie, czy w ogole istnieje jakis inny rodzaj fanatycznego wielbiciela?nie mowie ze chce jakiegos innego - tego mam juz dosyc! ale jak by tak zalatwic jakiegos ciekawszego od tego grubego...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2004, 21:40   #104
anez
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi też ten wielbiciel sie nie podoba... <_< brzydki jest i głupi!!!!! szkoda że jest tylko jeden powinna być chociaż jeszcze babka-fan....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2004, 18:49   #105
Martek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie fan robi zdjęcia, zostawia czarne róże no a raz wszedł mi na taras bo on był ogrodzony tymi wiekimi kwiatami a ponieważ w jednym miejscu ich nie było bo simka nie umiała wyjść z domu to on tam wszedł i już... Ale go skasowałam!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2004, 06:48   #106
Simuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi grzebał w śmieciach (each) miał podnietę kiedy się nie spodobałem temu co daje nagrywać motywy,itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2004, 15:43   #107
Magi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie tam fan pasi, nie przeszkadza mi ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2004, 23:01   #108
Harimatris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

MAGI??? No co ty? Chyba jeszcze porządnie nie zalazł ci za skórę! Bo mnie już wnerwia... Mój biedny piesek nie może się wysikać, bo ten mu cały czas zdjęcia robi! Mniejszą uwagą obrzuca męża mojej gwiazdki (Tiffany Szmer), a już najmnijeszą Tiffany! Mój piesek rządzi! :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2004, 09:18   #109
she
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Magi@Jun 23 2004, 04:43 PM
Mnie tam fan pasi, nie przeszkadza mi ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
Mnie też. Bo wtedy mam czarne róże i mogę stworzyć zaklęcie i pozatym gdy go mam czuję się bardziej sławna ^_^ ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2004, 17:18   #110
Magi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No właśnie on jest COOL... ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023