Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.01.2004, 18:12   #101
clive2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

kolejny domek , nie jest zbyt piękny

dałbym dziś jeszcze jeden ale przy zapisywaniu wyłączyły mi się Simsy i domek przepadł










 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.01.2004, 19:23   #102
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mój wymarzony dom, to takie średniowieczne zamczysko. Próbowałam zrobić coś w tym stylu, ale niestety nie ma półokragłych ścian, żeby można było dobrze zrobić wieżę. Do tego pełno antyków i kwiatów w wazonach (głównie róż), łoże z baldachimem, skóry na podłodze, wzorzyste dywany, witraże, parawany itp. Niestety nie mogę pokazać zdięcia, bo usuwałam grę i nie zapisałam go a nowego nie robiłam, bo w TS już nie gram. Czekam na TS2
 
stare 26.01.2004, 03:52   #103
Justa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oto kolejny moj dom Nie jest jeszcze dokonczony,ale tak juz zostanie.





Haus bei Justa Kliknij!






Post edytowany - Justa
 
stare 26.01.2004, 07:25   #104
Karolo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam i wszystkich pozdrawiam!!! Super temat - zreście ktoś pomyślił o takich sprawach jak dom marzeń. Jestem tu po raz pierwszy, więc na razie za dużo nie wiem na temat forum ale myślę, że chyba w razie potrzeby pomożecie ... Ale przejdę już do konkretnego tematu. Ja lubię małe domki - kuchnia, łazienka, salon, sypialnia i to wszystko. Jak się umieszcza zdjęcia? POMOCY
 
stare 26.01.2004, 12:54   #105
Czerwone jabłuszko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moja nowa chata









 
stare 26.01.2004, 15:09   #106
Czerwone jabłuszko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

domek z mojego najnowszego fotostory(czyli ,,Rosaury")..ee przydaloby sie walnac pierwszy odcinek..







PS: bO TO JEST SZPITAL PSYCHIATRYCZNY

Tzn. Luxusowa Renomowana Prywatna KlinikaZdrowia Psychicznego dla Ludzi z Problemami Psycho-wewnetrznymi Doktor....yyy... Redapple
 
stare 26.01.2004, 18:03   #107
WILU
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdjęcia moich domków i domków mojej sióstr znajdziecie ma stronie: http://republika.pl/thesimszdjecia/ !!!!!!!!!!!!! Domki Justy są piękne!!!!!!!!!!!!!!! ^_^
 
stare 27.01.2004, 16:36   #108
clive2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ten domek jest ochydny


















































 
stare 27.01.2004, 18:37   #109
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie dułgo przysle wam zdjęcia moich domów choc w budowie ich nie mam doswiadczenia nie buduje załadnych domów ale mój wymarzony dom dla simów to dwu piętrowy ładnie wykonany dom obojętnie w jakim stylu wazne zeby mi sie podobał a tak to prawdziwy dom to tez piękny ogród z basenem .... DZIĘKUJE ......
 
stare 27.01.2004, 20:03   #110
Nana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

~~~~ .: Zdjęcia przeniesione do Fotogalerii :. ~~~~

Clive2 - mam do Ciebie wielką prośbę - czy mógłbyś przed wklejeniem na forum jakichkolwiek zdjęć dobrze to przemyśleć ? Ich ilość i jakość jest przerażająca, są naprawdę mało czytelne i zlewają się w - przepraszam za wyrażenie - oczo***ną całość. Zrób jakąś selekcję, spróbuj lepiej kadrować zdjęcia (pusty kąt i skrawek szafy to nie jest to, co chcielibyśmy oglądać) i staraj się nie umieszczać identycznych fotek które niewiele przedstawiają. Układ zdjęć jaki proponujesz w tej chwili jest nie do przyjęcia, zamiast przyciągać wzrok - draźni i odpycha kolorystyką. Proszę, spróbuj nad tym popracować!

Pozdrawiam!
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023