Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.07.2010, 11:52   #101
Madelaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Teraz grałam w Twinbrook ;dd
Bull - Amy urodziła synka i wyszła za mąż za kogoś tam ;dd
Baker - ta babka schudła i adoptowała wymarzoną córeczkę. Starszy syn ożenił się z Lolly Racket i ona jest w ciąży. Ten drugi syn jest jeszcze nastolatkiem.
Racket - Ten stary po śmierci żony ożenił się z młodszą od siebie Julienne Knack. Urodziła mu córkę Eden. Dennis rozwiódł się z żoną i ożenił się z Galą (ona mieszkała w Sztuce i Miłości). Ona również urodziłą mu córkę, Gayę. Bill ożenił się z taką murzynką, która była tatuażystką. Shark się utopił. Lolly jest z jednym z synów z rodziny Baker.
Ciułacze simleonów - mieszkał tam niejaki Juan, który ożenił się z tą Penny (?). Urodziła mu córkę, a potem syna. On następnie zmarł.
Hunter - Kat pobrała się ze swoim współlokatorem i urodziła bliźniaczki. Potem się z nim rozwiodła i ożeniła z tym samotnym nauczycielem, który ma dwójkę dzieci. Urodził im się syn.
Carlton - zaszła w ciąże z jakimś simem (nie ingerowałam) i urodziła córkę Jane. Podstawiłam jej sima, z którym się hajtnęła i zaszła w ciąże.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.07.2010, 21:15   #102
lukaszmaciuk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

rodzina lada :
ten ojciec(damian?) romansowal z klementyną i zaplodnil ją,zelda umarla w basenie gdy klementyna rzygala po "dobrej nocy" xd damian chodzil wciagle do sasiada jakiegos porycznika chyba nazwisko bunch i romansowal z nim a klementyna urodzila i romansowala ze sterym clavellem i jego synem ale ten syn nie chcial slubu a ten stary byl zonaty a damian mial tego buncha,klementyna w koncu przespala sie ze starym clavellem ktory wziol rozwod , klementyna ozenila sie ze starym clavellem miala z nim 3 dzieci on umarl,a ona miala kasy, damian mieszkal z dziecmi ze zwiazku z zelda i dzieckiem klementyny i jego- anną i spotykal sie z jame colina i wzieli slub,damian po slubie lubil klementyne i zrobil z nia 2 dziecko po pijaku,jamie mu wybaczyla i wychowal 2 dzieci ze zwiazku z zelda 2 z klementyna i wychowal z jamie 5 dzieci bo ona rodzila co tydzien xd
landgraab:ten syn byl dorosly i sie juz nic nie zmienilo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 18:51   #103
Kinga
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Cytat:
Napisał lukaszmaciuk Zobacz post
rodzina lada :
ten ojciec(damian?) romansowal z klementyną i zaplodnil ją,zelda umarla w basenie gdy klementyna rzygala po "dobrej nocy" xd damian chodzil wciagle do sasiada jakiegos porycznika chyba nazwisko bunch i romansowal z nim a klementyna urodzila i romansowala ze sterym clavellem i jego synem ale ten syn nie chcial slubu a ten stary byl zonaty a damian mial tego buncha,klementyna w koncu przespala sie ze starym clavellem ktory wziol rozwod , klementyna ozenila sie ze starym clavellem miala z nim 3 dzieci on umarl,a ona miala kasy, damian mieszkal z dziecmi ze zwiazku z zelda i dzieckiem klementyny i jego- anną i spotykal sie z jame colina i wzieli slub,damian po slubie lubil klementyne i zrobil z nia 2 dziecko po pijaku,jamie mu wybaczyla i wychowal 2 dzieci ze zwiazku z zelda 2 z klementyna i wychowal z jamie 5 dzieci bo ona rodzila co tydzien xd
landgraab:ten syn byl dorosly i sie juz nic nie zmienilo
Ale to niemożliwe w Sims 3, żeby ojciec miał dzieci z własną córką przecież... ; ) a poza tym to nie wspomniałeś że Damian miał dzieci z Zeldą, bo podobno zmarła w basenie po co ją zabiłeś jak taka fajna z niej Simka? xD
Kinga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2010, 22:36   #104
shan
 
Zarejestrowany: 31.12.2008
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 294
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Keaton:

Justine i Marty doczekali się pierwszego dziecka które nazwali Thorne. Justine podczas ciąży sporo przytyła i przefarbowała się na rudo. Marty zaczął ją zdradzać z moją simką która zwie się Taylor i zerwał z Justine która się wyprowadziła zostawiając małego. Marty ożenił się z Taylor i razem z Thornem przeprowadzili się do tego dużego domu który nazywa się tak jakoś " Retro dom ". Razem wychowują małego.


Ćwir:

Kornelia zaszła w ciąże z Gwidonem. Urodziły im się trojaczki Marta, Kornel i Henryk
Gwidon długo nie pociągnął, zmarł. Kornelia się zestarzała, Mortimer też, małe trojaczki zostały zabrane przez opiekę społeczną ponieważ nie mogłem dać sobie z nimi rady. Mortimer ożenił się z Bellą, urodziła im się dziewczynka którą nazwałem Kasandra Potem chciałem jeszcze chłopca, lecz niestety Bella podczas drugiej ciąży spłonęła w pożarze, nie chciałem żeby umierała ale zostawiłem ją samą w domu i ta niezdara zgłodniała i gdy szykowała obiad zapaliła się, niestety nie zdołałem jej uratować. Mortimera pierdyknął prąd też mi umarł też tego nie chciałem, Kasandra była już wtedy dorosła. Odbiła chłopaka jakieś tam babce i się z nim chajtnęła, ale ona jest chyba bezpłodna bo ciągle starają się o dziecko i nic. Może ma to coś wspólnego z dwójką bo tam też Kasandra nie miała nigdy dzieci Ale nadal się starają


Zadek:

Agnieszka przypadkowo zaszła w ciąże z Michałem Kawaler, nie wiem jak to możliwe ale zaszła w nią poprzez bara- bara, może błąd gry?? Urodziła dziewczynkę Ashley którą oddała pod opiekę Michałowi. Agnieszka zwiedziła cały świat zdobyła wszystkie punkty wizy i skupia się na karierze. Odeszła na emeryturkę i wzięła ślub z Michałem który utonął. Teraz Agnieszka zajmuje się swoimi wnukami oraz Ashley.


Alto:

Vita urodziła jeszcze zdrowego synka Thomasa. Nick wraz ze swoją żoną zestarzeli się.
Thomas został szkolnym prymusem. Holly wzięła ślub z Malcolmem i przyjęła nazwisko
Landgraab, nie mieli dzieci. Za to Thomas gdy dorósł ożenił się z moją simką Tiną i mają dwóch synów bliźniaków,
Toma i Dona Vita i Nick umarli zostawiając dom wnukom. Gdy Don i Tom dorośli pokłócili się ze sobą i Don utonął w basenie,
Tom jednak adoptował dziewczynkę Beth Beth po kilkunastu latach zaszła w ciąże, tuż przed swoimi urodzinami gdy miała stać się emerytką.
Jednak nieurodziła dziecka ponieważ zmarła z głodu Niedopilnowałem jej I na tym kończy się rodzina Alto

Ostatnio edytowane przez shan : 06.08.2010 - 17:20
shan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2010, 12:26   #105
lukaszmaciuk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Cytat:
Napisał Kinga Zobacz post
Ale to niemożliwe w Sims 3, żeby ojciec miał dzieci z własną córką przecież... ; ) a poza tym to nie wspomniałeś że Damian miał dzieci z Zeldą, bo podobno zmarła w basenie po co ją zabiłeś jak taka fajna z niej Simka? xD
pokickalo mi sie w basenie zabilem zone damiana a damin romansowal z jej siostra potem oboje znalezli partnerow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2010, 15:09   #106
Kinga
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

A oto moje losy rodziny Ursine:
Claire już dawno zmarła jako staruszka śmiercią naturalną, żyła o dobre kilka dni za dużo! Jej córka z Jaredem Fio, Laura była już młoda dorosła. Podjęła pracę w mauzoleum i obecnie jest autorką epitafiów. Kiedy była nastolatką, jej chłopakiem został Kirk Hart - syn Dorie i Gus'a oraz brat Bebe. Zaręczyli się jako młodzi dorośli, ale nie od razu. Pewnego dnia, gdy Kirk miał się oświadczyć Laurze (grałam nim wtedy specjalnie przez chwilę), ta spotkała przystojnego Roscoe Hinojosę Był przystojniejszy od Kirka, w przeciwieństwie do niego nie był gruby. Ale jednak postanowiłam, że Laura będzie wierna Kirkowi, najwyżej potem się rozstaną. Wzięli więc ślub, niedługo po nim zaczęli się kłócić, bo chciałam, żeby jednak Laura była z Roscoe ;p. Tym bardziej, że Kirk miał jedną adoptowaną córkę Mariah, ale niewiadomo co się z nią stało, zniknęła jakoś, pozostała jednak na drzewie genealogicznym (niemowlę) Jednak... Laura zaszła w ciążę i gdy Kirk się o tym dowiedział, postanowili się pogodzić. Urodził się im syn Jason. Następnie córeczka Lucilla. Teraz dzieci są w wieku: Jason dziecko, za jakieś 3 dni będzie nastolatkiem, Lucilla jest małym dzieckiem, stanie się dzieckiem o 1 dzień później od brata. Laura przyjaźni się z pewną śliczną i nieco starszą od niej Juanitą Boling i... chyba niedługo rodzinka powiększy się znowu o trzecie dziecko, bo Laura ma nudności. Chcę, żeby była dziewczynka
Kinga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2010, 21:30   #107
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,159
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Dawno nie grałam maxisami, więc postanowiła że na pierwszy ogień pójdzie rodzina Ursine
Ostatni zapis: 19.09.2010 - będę dopisywała losy tej rodzinki XD
Claire zanim urodziła zdążyła zmienić pracę. Od tamtego czasu pracowała w warzywniaku, otworzyła się przed ludźmi i zmieniła wizerunek. Urodziła dziewczynkę Jessickę, a jej eks ciągle kradł gazety. Jared rozmawiał z córką, ale ona tez nie miała z nim zbyt dobrych kontaktów. Jess dorastała w nowym, wyremontowanym domu - Claire poślubiła łowcę talentów, Jacka (stworzony przeze mnie kiedy jej córka była dzień przed zmianą wiekową na małe dziecko. Nadeszły urodziny małej, w ten sam dzień nauczyła się mówić, później nauka chodzenia a nigdy nie chciała dosiąść nocnika (zawsze z niego schodziła). Wszystko było "bajecznie" gdyby nie Claire... zdradziła swojego męża z Damianem Ladą zaszła z nim w ciążę i urodziła chłopca Willa - oczywiście nic nie wyszło na jaw... Jessicka osiągnęła wiek szkolny, jej najlepszym przyjacielem był Malcolm, stała się szkolna prymuską. W tym czasie Jack nakrył Claire z Damianem i dowiedział się, że Will nie jest jego synem, który był już małym dzieckiem. Nie zerwali ze sobą i próbowali wszystko odbudować - udało się a Claire na zawsze zapomniała o Damianie. Biedak został utopiony przez zazdrosną żonę w basenie. Jessica stała się nastolatką, chodziła z Malcolmem (specjalnie się nim zajęłam żeby był ładniejszy ), uczyła się gry na gitarze i udzielała się na imprezach. Will jednak okazał się trudnym dzieckiem przynosił złe oceny ze szkoły, zaszywał się w domu i nie miał przyjaciół. Jessica stała się młodą dorosłą, pomieszkała pierwszy tydzień z rodzicami i wyprowadziła się podejmując pracę w branży muzycznej. Claire i Jack zestarzeli się, Will stał się nastolatkiem i nic się u niego nie zmieniło. Starzy ludzie adoptowali dziecko w wieku szkolnym Travisa, Will podjął prace dorywczą w mauzoleum i spotykał się z córką Agi Zadek (sama ją adoptowała, bez mojej ingerencji). A co działo się u Jess? Wprowadziła się do Malcolma i zaczęła jej strzelać palma - prawie codziennie chodziła do SPA, dużo rozmawiała z przyjaciółkami i była rozrzutna. Wszystko jednak wróciło do normy kiedy Malcom się jej oświadczył. Kilka dni później odbyła się uroczystość zaślubin na plaży - przybyli rodzice panny młodej jej brat Will, który był młodym dorosłym i Travis z dziewczyną Kasandrą (córka Mortiego i Belli) stał się dzień wcześniej nastolatkiem. Noc poślubna zaowocowała ciąża, urodziły się dwie dziewczynki - Madison i Victoria. Szybko musiałam też ratować sytuację u Claire i Jacka. Dziadek nigdy nie ujrzał swoich wnuczek bo dzień po ślubie zmarł. Claire dołączyło do niego kilka dni później, leżeli na cmentarzu. Will nadal pracował w mauzoleum i zaczął pisać książki, Travis stał się młodym dorosłym i wprowadziła się do niego Kasandra. Pobrali się, Will się spalił przygotowując zapiekankę. Travisowi i Kasandrze urodziły się trojaczki dwie dziewczynki i chłopak. Olivier, Olivia i Ofelia - tak ich nazwałam. A tymczasem... Córki Jessiki i Malcolma dorosły - miały chłopaków, Madison zaszła w ciąże ze swoim chłopakiem, który ją rzucił. Victoria stała się rozpoznawalną pisarką i adoptowała chłopca niemowlaka, nazywał się Bruno. Jessicka zmarła z głodu, Malcolm chcą ukoić ból spotykał się z Anastazja (była córką parki Wolf) - po pewnym czasie hajtnęli się. Malcolm przeszedł na emeryturę a Anastazja była w swoim wigorze i urodziła mu wcześniej jeszcze jedno dziecko - dziewczynkę Sarę. Malcolm zmarł a jego córki podejrzewały macochę o zabicie jego W pewnym momencie była wojna domowa i chaos. A U KASANDRY I TRAVISA: Travis zmarł, utopił się w basenie . ;( Victoria wyprowadziła się do swojego chłopaka, który wywodził się z rodu Alto. Madison samotnie wychowuje syna Thomasa.

Rozpisałam się.. To tyle. W chwili obecnej gram u Madison a na boku zajmuje się Victorią
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.

Ostatnio edytowane przez muffindance : 21.09.2010 - 21:33
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 13:54   #108
Kinga
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Ojej jakie niektórzy długaśne historie piszą :o ja strasznie długo gram tą Claire, ale starałam się wszystko streścić do minimum, żebyście przeczytali, a i tak wydawało mi się, że za dokładnie opisałam
to może teraz ciąg dalszy losów jej córki (już staruszki)
Kirk, Laura i trójka ich dzieci - najstarszy syn Jason, córka Lucilla oraz najmłodsza Lilly wiedli szczęśliwe życie. Aż w końcu, kiedy Kirk się zestarzał, zrobił się tak brzydki, że już nie chciałam go mieć w rodzinie i... zmarł. Natomiast przyjaciel Laury, Roscoe (o którym wspominałam wcześniej) na starość nadal był bardzo przystojny, nie wiem czy nawet nie bardziej niż w młodości Laura zestarzała się troszeczkę później, jakiś dzień po Roscoe. Tak więc to on wspierał ją po stracie męża, poznał jej dzieci. I po żałobie zrozumieli, że chcą być razem. Szybko po zauroczeniu postanowili związać się na stałe. Planuję, że wezmą niedługo ślub i zamieszkają w domu Laury. Teraz dzieci są w wieku: Jason - nastolatek, jego młodsza siostra Lucilla dorównała mu i również nastolatka, a najmłodsza z nich Lilly - dziecko.
Kinga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2010, 19:15   #109
Kinga
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Wiem, że ostatnim razem ja pisałam, ale to już było jakiś czasu temu i sporo się u moich Ursinów pozmieniało
A więc:
Laura i Roscoe żyli sobie spokojnie jako staruszkowie z trójką jej dzieci... aż tu nagle, kiedy już syn Jason był dorosły (i trochę młodsza Lucilla chyba też) Laura zmarła, a niedługo potem Roscoe... Starsze rodzeństwo wspierało się w trunych chwilach, opiekowali się też nastoletnią siostrą Lilly, która bardzo przeżywała stratę matki i ojczyma. Jednak żałoba minęła i wrócili powoli do normalnego życia. Lucilla poznała Vana Barr'a, z którym zaczęła się spotykać, aż w końcu stał się jej chłopakiem. Podjęła też karierę muzyczną i doskonali umiejętności malowania. Zamieszkali razem z Vanem i jego rodziną i przestałam nimi grać, zrobiłam tylko ich zaręczyny. Tymczasem Jason podjął karierę w biznesie, gdzie niemal codziennie awansował. Młodsza Lilly, gdy tylko stała się młodą dorosłą, zaczęła pracować jako policjantka (obecnie - Szkicownik, a zamierza być analitykiem śledczym). Jason jako nastolatek miał uroczą przyjaciółkę Lindsey, która pocieszała go także po śmierci matki. Została jego dziewczyną. Ale Jason w pracy miał jeszcze jedną bardzo ładną koleżankę, jednak zwyciężyła miłość do sprawdzonej przyjaciółki, a z współpracowniczką Jacquline Jawą zostali tylko przyjaciółmi. Lindsey i Jason postanowili się pobrać, urządzili wesele w domu Jasona dla najbliższej rodziny i wiedli szczęśliwe życie. Lindsey porzuciła pracę w mauzoleum i podjęła jako specjalistka w SPA, na świat niedługo przyszła ich córka Cornelia. Mieszkali sobie we czworo (bo razem z siostrą Jasona, Lilly). Potem coś zaczęło się psuć w związku Lindsey i Jasona. Ona poznała kogoś innego i zakochała się z wzajemnością, ale tylko flirtowali, bo była przecież żonata. Postanowiła jednak odejść po pewnym czasie i wyprowadziła się razem z córką do jakiegoś domku na skraju miasta. Szybko zaprosiła do siebie ukochanego, żeby powiadomić, że jest wolna i mogli zostać parą. Zamieszkali razem. Jason natomiast był załamany nie tylko odejściem żony, ale i tym, że zabrała ich córkę. Poszedł ją odwiedzić, była akurat na basenie z matką, ale nie zwracał na Lindsey uwagi. Na basenie była też Jacquline ze swoją nastoletnią córką i matką, która... w basenie zmarła ;o Pocieszali się więc nawzajem z Jasonem, oboje byli w ciężkich sytuacjach. Planuję, żeby Jason ożenił się z Jacquline i wychowywali razem dwójkę jej dzieci i być może jego Cornelię... co będzie z Lindsey, nie wymyśliłam póki co szykuje się do ślubu.


SŁUCHAJCIE, A TAK W OGÓLE TO CHCIAŁABYM SAMA STWORZYĆ TAKIEGO MAXISOWEGO SIMA, JAK NP. PAULINE WAN, DANUTA LANDGRAAB... TYLKO NIE WIEM, JAKIE ONI MAJĄ POWYBIERANE TE WSZYSTKIE CECHY. MOŻE ZAMIEŚCI KTOŚ TAKI "PRZEPIS" NA JAKIEGOŚ MAXISOWEGO SIMA...?

Ostatnio edytowane przez Kinga : 20.11.2010 - 12:11
Kinga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2011, 07:52   #110
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 274
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin MAXISA

Cytat:
Napisał TrueWildLove Zobacz post
A czy jest Kasia Langerak? Bo słyszałam, że ma być a nigdzie jej w grze nie mogę znaleźć?
To mała Klementyna Lada, przeczytaj sobie teorie na simspedii

Ja gram czasami tak, czasmai tak. Lubię, kedy mam już stworzoną historię. Ostatnio grałam Alvimi. Iqbal umarł, VJ dorósł i się get out a Miraj też dorósł i dom pozostał jego. Swoją drogą, niezłe z niego ciacho Zaczął flirtować z Bellą Kawaler (zazdrosna byłam ) i wkrótce się pobrali. Miraj jest rekonstruktorem DNA czy coś w tym stylu a Bella jest znakomitą pisarką (napisała 7 bestsellerów).
Mają trzech synów: Lawrenca, Nathaniela i małego, którego imienia nie pamiętam ale coś na M.
Bella jest strasznie gruba, maluje pisze i czasami dorabia sobie jako nauczycielka plastyki.
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023