Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.03.2005, 09:15   #121
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dopiero wczoraj widziałam je w Media Markt, ale juz niedługo tez bede miec
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.03.2005, 09:16   #122
Yvez
Guest
 
Postów: n/a
Question *~*~*~*Pytanie*~*~*~*

Moja boska osoba chce zadać pytanie... Przepraszam, że będzie ono już z pewnością powtórzone.. Liczę, że mi darujecie..

Czy w akademiku będziemy musieli kierować wszystkimi mieszkańcami? Czy będzie możliwość kierowania tylko jednym?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Loupiot.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 09:19   #123
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

JA mialam wczoraj wieczorem! Odechcialo mi sie grac poniewaz moje simy nie chcialy isc na wyklad, ale juz to zalatwilam! Teraz mam Monic-pocztek drugiego roku (aktorstwo, Zareczona) i Angele poczatek drugiego roku (Sztuka)
Edit: Laupiot zapraszam tu: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15457&page=1
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.


Ostatnio edytowane przez Lincia : 12.03.2005 - 09:23
nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 11:21   #124
koralinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Loupiot
Moja boska osoba chce zadać pytanie... Przepraszam, że będzie ono już z pewnością powtórzone.. Liczę, że mi darujecie..

Czy w akademiku będziemy musieli kierować wszystkimi mieszkańcami? Czy będzie możliwość kierowania tylko jednym?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Loupiot.
Kierujesz tylko swoimi simami. czyli naprzykład jeśli masz dwóch mołdych dorosłych i oni obaj poszli na stdia to kierjesz nimi oboje i mogą miec różne kierunki. Reszta to kieruje sama sobą a ty tylko swoimi simami.
PS. TAKIE CUŚ JUZ BYŁO
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 13:22   #125
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gusiaa
a jeśli mam dwie nastolatki (siostry bliźniaczki) i chce obydwie wysłać na studia to musze każdym osobno? a chciałabym żeby mieszkały razem..
odpowie ktoś? ;]
vivien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 18:50   #126
R@fcio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Możesz to zrobić wysyłając osobno za pomocą telefonu, lub wysłać razem za pomocą narzędzia dost. z widoku okolicy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 11:36   #127
Anna_Sofia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pytanka (ulubione :) )

Witam wszystkich forumowiczów!
Muszę przyznać,że po sprzecznych (dosyć starych, to fakt) informacjach byłam pewna,że Sism 2 Na studiach ukażą się dopiero 25,a tu taka niespodzianka zupełnie przez przypadek w Madia Markt!

Już gam, jak pewnie większość z Was

Pam takie pytanka : jak mogę kupić telefon komórkowi lub grę przenośną?Mój Sim bardzo tego pragnie,ale niestety nie ma tego w trybie kupowania, powiem jeszcze,że takie zachcianki ma mój Sim nie będąc jeszcze studentem! Nie wiem skąd mogłabym mu wziąść takie "zabaweczki"...??? Może ktoś z was będzie miał już doświadczenie?

Pozdrawiam wszystkiech fanów The Sims , serdecznie !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 11:37   #128
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anna_Sofia
Pam takie pytanka : jak mogę kupić telefon komórkowi lub grę przenośną?Mój Sim bardzo tego pragnie,ale niestety nie ma tego w trybie kupowania, powiem jeszcze,że takie zachcianki ma mój Sim nie będąc jeszcze studentem! Nie wiem skąd mogłabym mu wziąść takie "zabaweczki"...??? Może ktoś z was będzie miał już doświadczenie?
jedziesz do miasta, do sklepu i kupujesz w takiej gablotce tam gdzie konsolkę i odtwarzacz mp3
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 13:11   #129
Lisa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam nadzieję, że jeszcze tego nie było: uczeń może poprawić oceny wchodząc z nauczycielem w najciaśniejszy ze związków (chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2005, 07:09   #130
dalva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lisa
Mam nadzieję, że jeszcze tego nie było: uczeń może poprawić oceny wchodząc z nauczycielem w najciaśniejszy ze związków (chyba wszyscy zrozumieli o co chodzi )
To prawda. Przyjaźń z profesorem bardzo ułatwia edukację A bara bara jeszcze bardziej ją ułatwia... hehehe
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023