Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.06.2005, 13:35   #121
milirodeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja na jednym zdjęciu (nie pamiętam na jakiej stronie) wodziałam taka wielka kule w której była kobieta. Do czego służy ta kula??
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.06.2005, 14:27   #122
Doris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie




The Sims2 przywieziono we wrześniu do sklepów i szybko stało się najszybszą sprzedającą się grą na PC-eta i numerem 1 na najlepiej sprzedającą się grą w 2004 roku. W drugim dodatku do gry z [i tu mogłem się pomylić] chwytliwym tytułem<-, "Wyrusz swoimi Simami na romantyczną noc!" Z The Sims: Nocne Życie, twoi simowie mogą tańczyć do upadłego, rozgościć się we Francuskim Bistro, lub też uderzyć(strike)[i tu myślę że taka metafora]romansem w kręgielni. Pogoda simów na wyjście z domów na randki do wszystkich fajnych gorących miejsc z przyjaciółmi, to na pewno bedzie nie zapomniana noc.

W Simsach 2, gracze wybierali jedną z pięciu życiowych aspiracji, aby sprostać potrzebom i lękom-Popularność, Romanse, Nauka, Pieniądze, albo Rodzina. The Sims 2: Nocne Życie dodaje nową aspiracje zwaną Przyjemność dążącą graczy do wypełnienia życia sima zabawą i chwilami "prawdy". Gracze także mogą korzystać z nowego Sprawdzania "prawidłowości" Randki z dwiema sukcesywnymi i nieudanymi stanami. Także nowa atrakcja została dodana, która ma za zadanie sprawdzenia w pomieszczeniu jakiś interesujących Simów. Gotowy na zabawe i romanse? To może być początkiem burzliwej nocy albo wielkiej klapy.





sceeny i artykuł przetłumaczony ze strony www.simy.pl

Ostatnio edytowane przez Doris : 05.06.2005 - 14:34
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2005, 14:21   #123
Migan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Mam Niespodzianke

Mam dla was miłą niespodzianke.....
W The Sims 2-Nocne Życie bedzie znana wam
pani.......Panna Stanisława!!!Widziałam na
zdjęciach panią starszą która miała torebke
i na zdjęciu biła jakiegoś faceta a na innym
krzywo patrzała na pare która sie przytulała
Czy to dla was źle czy miło???Ja jestem zażenowana.
Jeśli ktos chce zobaczyc te 2 zdjecia niech napisze do mnie
wiadomość a ja mu pokaze te zdjecia....Bo nie umiem wstawiac...
Pap......Pozdro dla wszystkich czytelników(pościarzy heh...)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2005, 16:41   #124
:..:Chanelle:..:
Guest
 
Postów: n/a
Idea


Chodzi o to zdjęcie? Wrzucam wam je ze strony:
Simy.pl
Chodzi tu o to, że można dla swojego ukochanego zatańczyć żeby podnieść poziom randki, ale trzeba mieć wysoką logikę i charyzmę, bo inaczej ze spotkania nici...
Pytajcie mnie ja wszystko o tej grze wiem!!!! :thx: z góry!!!!
Pozdrowiorka od:
:..:Chanelle:..:

Ostatnio edytowane przez :..:Chanelle:..: : 08.06.2005 - 17:15
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2005, 16:53   #125
simonek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

czy zauważyliście?

na zdjęciu parceli gdy widzimy sąsiednie domy
drzewa i inne sąsiednich domów są innej (mniej dopracowanej) grafiki, podobnej jak w otoczeniu!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2005, 18:21   #126
kuba_10
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To mogą być przykre wiadomości, ale TS2:Nightlife może okazać się "kompletną nudą", jak w SimsVille. Przecież na jednym ze zdjęć pokazane są inne domy - to może oznaczać sterowanie całą wioską Simow. Jednak w przypadku SV kompletnie zaprzestano projektowania w dalszym ciągu. Po prostu projekt trafił do kosza. TS2 NL jest rownież 2-gim dodatkiem do gry. Ale, kto wie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2005, 18:48   #127
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

Cytat:
Napisał simonek
czy zauważyliście?

na zdjęciu parceli gdy widzimy sąsiednie domy
drzewa i inne sąsiednich domów są innej (mniej dopracowanej) grafiki, podobnej jak w otoczeniu!
No niestety Simonek, okolicę będzie widać tak jak w głównym menu tak jak przed wejściem na swoją parcelę, co jest np. miasto Miłowo pokazane. Beznadzieja. Do sąsiadów nie będzie można zaglądać. :] A tak poza tym zaczynam zauważyć coraz więcej wad :> 5 samochodów (różnych modeli) na krzyż w dodatku do pojeżdzenia? Eh ... :/ Coraz gorzej. No ale zobaczymy, poczekamy. Może jednak jeszcze coś autorzy zmienią.

Ps.
Czy wam też przez Na Studiach bardziej zacina się gra? Albo wolniej chodzi? Albo przez dodatki internetowe?? Odpowiedzćie??!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2005, 19:34   #128
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nooo, mi jakoś zaczęło wolniej chodzić, ale to przez dodatki, nie leci już tak płynnie, czasem się zacina, ale da się znieść

A ja myślę że TS2 NŻ bedzie super! Już się nie mogę doczekac, a już na bank nie moge sie doczekać restauracji o ile będą!
Ciekawe czy emeryci będa mogli robić sobie randki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2005, 20:10   #129
simonek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał KashW
Nooo, mi jakoś zaczęło wolniej chodzić, ale to przez dodatki, nie leci już tak płynnie, czasem się zacina, ale da się znieść

A ja myślę że TS2 NŻ bedzie super! Już się nie mogę doczekac, a już na bank nie moge sie doczekać restauracji o ile będą!
Ciekawe czy emeryci będa mogli robić sobie randki
jeśli chodzi o restauracje to bendą na bank
można zobaczyć to na filmach
ps. na filmach narazie są ,,niedopracowane'' czyli tzw. zwykłe restauracje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2005, 11:53   #130
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nooo przydałoby się, bo strasznie brakuje mi klimatów dodatku do the sims - randki Bo co to za przyjemność jechać z kimś na zakupy
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023