Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.06.2007, 22:13   #121
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja jestem ciekaw czy jezeli mam Na Studiach i Cztery Pory Roku to czy w zwiazku z tymi karierami dochodza nowe wydzialy, czy moze sa podczepiane do istniejacych kierunkow, a moze nie sa wogole uwzgledniane. Odpowiedzcie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.06.2007, 08:30   #122
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie dochodza nowe kierunki, tylko - jak to trafnie okreslilas, sa "podczepiane" pod juz istniejace

ciekawostka jest to, ze 8 semestrow studiow trwa tyle, co roczny cykl por roku
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2007, 20:01   #123
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taki maly offtop, nie podkreslilas tylko podkresliles.
Dzieki za odpowiedz, a pod jaki kierunek jest podczepiana kariera Gracz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2007, 20:50   #124
Martka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ach, ci ogrodnicy!

Mój sim, został członkiem Klubu Ogrodników i pojawiło się w jego pragnieniu, aby uzyskać "oficjalną ocenę ogrodu", więc zadzwoniłam do odpowiedniej babki, która szybko się zjawiła, a po kliknięciu na szanowną panią wybrałam obcję "dokonaj inspekcji ogrodu" po czym pani odpowiedziała, że "nic nie wyrosło od ostatniej wizyty" lub też "coś dzieje się niedobrego w twoim ogrodzie" i poszła sobie! Próbowałam uzyskać tą ocene ogrodu juz pare razy i nic z tego, mimo ze sim ma złotą rangę, ogród zadbany, warzywka i owoce super ekstra.... Zastanawiałam się, czy może ta opcja uzyskania oficjalnej oceny ogrodu, jest tylko dostępna np. latem albo jesienią. (ja próbowałam całą wiosnę i nic).

Ach, i jeszcze, druga simka, (żona) chciała zostać członkinią Klubu Ogrodników, i pani też powiedziała "że nic nowego od jej ostatniej wizyty nie urosło" (a to niemożliwe, bo sadziłam rośliny!)

Może ktoś zna rozwiązanie tej sprawy?

pozdrawiam :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2007, 21:01   #125
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm... Może poczekaj do kolejnej pory roku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2007, 21:26   #126
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja mam nietypową prośbę Czy mógłby ktoś kto ma zainstalowanego tylko tego pierwszego patcha jaki wyszedł (nie ten "spatchowany patch", który wyszedł wczoraj) podać wersję gry do jakiej on aktualizuje?
Wystarczy wejść do folderu dodatku, potem do TSBin, a następnie kliknąć prawym przyciskiem na plik Sims2EP5.exe i wybrać właściwości.
Tu na zakładce Wersja jest napisane - np. u mnie bez patcha: 1.7.0.145
Nie wiem czemu, ale nie chce mi się zainstalować ta nowa łatka, więc pytam jaką wersję miała ta poprzednia, żeby spróbować ją znaleźć, a może zadziała.

Pozdrawiam :smirk:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2007, 06:10   #127
unforgiven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1.7.0.145

czyli ta sama, co u Ciebie :-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2007, 14:44   #128
MaSkA
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Cytat:
Napisał .:Patison:.
Walcie tutaj wszystkie pytania dotyczące CPR, piszcie o tym, jakie błędy was bulwersują itp. Myślę,
że dobrze to zrobić w jednym temacie, żeby zapanował jakiś porządek.

Jak coś:
- Proszę nie pisać odpowiedzi w stylu "Nie wiem", "Nie mam The Sims 2: CPR",
- Dobrze byłoby, aby każdy post zawierał pytanie/odpowiedź, bo temat na pogaduchy o tym rozszerzeniu już jest,


Czy dochodzi nowe podotoczenie? - Nie, ale dochodzi jedno normalne i nazywa się "Kwitnące Wzgórze".
Czy dochodzą nowe samochody? - Niestety nie.
Czy na tylnej okładce instrukcji CPR jest reklama nowego dodatku? - Jest wkładka z reklamą
mini-packu The Sims 2: Impreza.
Jak zostać SimRośliną? Twój Sim musi często opryskiwać drzewka środkiem owadobójczym.
Co da się zrobić z wyłowionymi rybami? - Wsadzić do lodówki, a później przygotować specjalne potrawy, sprzedać, albo powiesić na ścianie jako ozdoba.
Jak dołączyć do Klubu Ogrodnika? - Po wprowadzeniu
się na nową parcelę zawsze przychodzi przedstawiciel Klubu. Trzeba mieć zadbany ogród.
Mój Sim jest SimRośliną. Czy da się go przywrócić do normalnego stanu? - Tak. Wystarczy, że kupisz specjalny eliksir u członka Klubu Ogrodnika.
Czy wymagania systemowe się zmieniły? - Nie, ale jeśli masz pięć dodatków, to wymagane jest 512 MB RAM
Ile trwa jedna pora roku? - Pięć dni, ale czasami może się przedłużyć.
Czy dochodzą nowe kariery? Jakie? - Jest kilka nowych ścieżek karier: prawo, edukacja, dziennikarstwo, poszukiwacz przygód, gracz.
Czy dochodzi jakaś nowa aspiracja? - Nie.
Jak mogę Sima opalić? Czy jest jakiś specjalny olejek czy filtr - Filtrów, ani olejków nie ma. A żeby opalić Sima,
trzeba go położyć na leżaku. Warunek: musi być lato no i przyzwoita pogoda. :-)
Dlaczego nie ma ryb w stawie?! - Najwidoczniej błąd autorów. Trzeba czekać na łatkę.
Czy można gdzieś wyjechać na wakacje?! - Nie.
Czy dzieci chodzą w lecie do szkoły? - Jak najbardziej.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy odpowiedzi to pisać. A i mam nadzieję, że niniejszy temat nie pobudzi kontrowersji wśród elity . Jeśli o czymś zapomniałem/przeoczyłem, to także pisać.

No i piszcie też błędy, jakie przyuważyliście (np. brak żyłki na wędce ;D)

Podziękowania:
Fizzly
pocia
Czy będą tutaj jakieś konkursy np. żeby będzie można wygrac gre sims2 albo inne???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2007, 15:21   #129
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał MaSkA
Czy będą tutaj jakieś konkursy np. żeby będzie można wygrac gre sims2 albo inne???
Tu się zadaje pytania na temat dodatku "Cztery Pory Roku", a nie na temat forum. (no bo chyba o forum Ci chodziło?)

Dział o forum znajduje się tu:
http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=5
A tutaj można składać różne propozycje itp.:
http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=12
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2007, 17:32   #130
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ok, udało mi się rozwiązać problem z patchem
Gdyby ktoś też nie mógł zainstalować nowej łatki, trzeba najpierw zaktualizować do wersji 1.7.0.157 (do pobrania tutaj), a dopiero po tym zabiegu wgrać nowego patcha. Działa! I mamy wersję 1.7.0.158 :smirk:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023