Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.11.2011, 19:13   #131
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Denerwuje mnie to, że jak Simom zostanie odebrane dziecko, nie mogą już żadnego zaadoptować :/ A poza tym to chyba nic
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.11.2011, 13:02   #132
Violette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Mnie denerwuje zwłaszcza fakt, że jak moi simowie się uprą żeby pościelić łóżko, to choćbym im "przekreślała" tą czynność to i tak idą i ścielą ;/ I jeszcze wkurzają mnie jak sim wraca z pracy i przyprowadza ze sobą przyjaciela. Jak tylko jeden sim przyprowadzi przyjaciela to jeszcze ujdzie, ale jak mam trójkę dzieci, z czego każde przyprowadzi przyjaciela i jeszcze rodzice z pracy to mnie wnerwia ;/ trzeba tylko chodzić koło tej hołoty i pilnować żeby się np. nawzajem nie zdradzali jak ich nie pilnuję. I wkurza mnie również fakt, że jak coś się pali to oni tam lecą i skaczą wokół tego pożaru jak idioci ;p jakby chcieli taniec deszczu przywołać xD a odnośnie zostawiania prac domowych gdzie popadnie, to u mnie jest taka zależność "Gdzie położysz- tam odrabiasz", czyli jeśli dziecko położy zeszyt w śniegu, to odrabia na dworze, choćby była śnieżyca ;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2011, 15:36   #133
Wiki99
 
Zarejestrowany: 31.10.2011
Skąd: koło Torunia
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Mnie denerwują dzieci i nastolatki, jak zostawiają pracę domową. Dosłownie gdzie popadnie. W jednej rodzince, miałam czwórkę uczniów, i wszyscy zostawiali w pokoju najstarszej oprócz niej...
Wiki99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2011, 10:19   #134
Lotos26
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Jak już wspomniano wyżej denerwuje mnie pożar i jak ktoś zadzwoni do drzwi to wszyscy się budzą albo jak sim jest w pracy i wyskakuje okienko, że coś sie dzieje i teraz, co ma sim zrobić a ja zazwyczaj trafiam na ten gorszy scenariusz i sim traci prace, kase itp...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 10:11   #135
Gr0sik
 
Avatar Gr0sik
 
Zarejestrowany: 02.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Wkurza mnie ich mania ścielenia łóżek, szczególnie jak są na dworze a sypialnie jest na piętrze, najpierw trzeba czekać aż wreszcie tam dojdą i dopiero wtedy kazać im coś zrobić -.-... jeszcze wkurza mnie jak wyciągnę sobie jedzenie z lodówki, wezmę mały talerzyk, schowam resztki i każę simowi jeść a goście (idioci) mi zabierają talerzyk jak chowam resztki do lodówki
Jeszcze nie lubię jak psy się załatwiają na dworze, ciągle są kałuże i klubu ogrodników nie ma jak zaprosić, bo zaraz pies narobi i mi zarzucą, że kałuże w ogrodzie mam...
Mnie też wkurzają przyjaciele z pracy.. ostatnio mój facet, co przyłazi do domu, to przyprowadza takiego idiotę =.=
Nie lubię też, gdy mam łazienkę 2x3, dwóch gości gada sobie w niej a mój sim musi załatwić potrzebę.. nie ma jak wyjść i wejść.. No i nie lubię, jak simowi zachce się wyrzucić śmieci a ja ni chcę żeby to robił, skreślam mu a on rzuca to na podłogę.. no i tak czy inaczej musi je wyrzucić bo jeszcze mi się robale zalęgną..
Denerwujące jest jeszcze to, że jak mam sima czarodzieja, a nie chcę żeby łaził w tym magicznym stroju to jak nauczy się nowego poziomu magii to znowu ma na sobie ten strój..
I jeszcze to: gdy moja simka nauczyła się na Dalekim Wschodzie tego czegoś podobnego do yogi od tego starca na tajemnej parceli, to jak tylko nie miała niczego zadanego to od razu przebierała się w paskudny strój sportowy i zaczynała to robić.. Najgorzej, gdy była na parceli publicznej na wakacjach (nie było tam przebieralni) a ja chciałam jej zrobić jakąś fotkę.. a ona miała na sobie ten paskudny strój! =.=

No, sporo tego ;p
Gr0sik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 10:35   #136
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Ale wy ludzie macie problemy. ;p

Co do prac domowych, to przecież możecie patrzeć gdzie Wasi młodzi simowie je zostawiają i ewentualnie przestawiać je w jedno miejsce. Tak samo z rachunkami. Zawsze robię tak, że po wyjęciu ich ze skrzynki od razu kasuję simom wzięcie rachunków i kładą je na ziemi obok skrzynki. Potem tylko nacisnąć na niej i "Zapłać wszystkie rachunki". Jeśli denerwują was przyjaciele z pracy/szkoły, to przecież można najzwyczajniej ich wyprosić.
Tłok w łazience można zlikwidować poprzez blokowanie drzwi tylko dla współlokatorów (wymagany Własny Biznes).
Psy można nauczyć nie załatwiania potrzeb na zewnątrz.
Jeśli chodzi o brak możliwości ponownej adopcji dzieci, to czemu się dziwicie? Nie zajmowaliście się dzieckiem to teraz już nie dostaniecie nowego.
Z tego co wiem, to simowie mogą się mijać na schodach. Przynajmniej u mnie się da.

Podsumowałem kilka powtarzających się problemów. Naprawdę nie ma co płakać, że simy są głupie.

Jedną rzeczą, która denerwuje mnie to, że nawet jeśli sim nauczy się "Opanowania podczas pożaru" (czy coś takiego) to i tak biega i skacze jak jakaś małpa. ^^" Chociaż kilka razy zdarzyło mi się, że simowie jakby nie wykryli pożaru i w ogóle nie reagowali.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2012, 12:17   #137
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Wpisy bloga: 16
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Mnie najbardziej denerwuje kiedy sprzątaczka u moich simów nie posprząta wszystkiego i nagle mówi, że jest już późno i ona musi iść. A jeszcze łazienka np nie jest posprzątana do końca.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2012, 09:34   #138
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Mnie wkurza to, że lokaj bierze pieniądze jak za zborze, a jedyne co umie zrobić to gotować. Nie posprząta, nie zaopiekuje sie dzieckiem, nic! Druga sprawa, to że dzieciaki są cały czas głodne! To jest nie do zniesienia, rodzice są na skraju załamania, a one wrzeszczą! ;_; :/
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.03.2013, 18:21   #139
Rattata
 
Zarejestrowany: 22.03.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

A mnie najbardziej wkurza:
1. Kiedy zamiast chłopaka rodzi się dziewczyna.
2. Małe dzieci grzebiące w kiblu.
3. Kiedy rodzi się dziecko z osobowością ''zrzędliwy'', to mnie najbardzie wkurza w całej grze. I to często się powtarza.
4. Opiekunki do dzieci.
5. Kiedy sim ma duży poziom zainteresowania: przestępczość a mały: kultura i środowisko.
6. Ględzenie przy jedzeniu.
7. Kiedyś miałem całą łazienkę brudną, sprzątaczka jej nie wyczyściła bo musiała myć cały czas akwarium które było czyste, przez to musiałem ja łazienkę sprzątać marnując czas simów.
8. Ładowanie.
9. Kiedy mój sim jest na studiach to inni studenci wchodzą do mojego pokoju i tam czasami zostawiają swoją pracę domową.

Ostatnio edytowane przez Rattata : 28.03.2013 - 18:18
Rattata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.04.2013, 16:09   #140
Bezimienna . : 3 .
 
Avatar Bezimienna . : 3 .
 
Zarejestrowany: 14.04.2013
Skąd: Gdzieś tam . . ;//
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące momenty

Cytat:
Napisał Ritty Zobacz post
A mnie denerwuje jak sim ciągle chodzi do lodówki (wszyscy mają zapełniony pasek głodu) i bez przerwy przyrządza jedzenie (często zostawiając je nieprzygotowane). Każę im wsadzić do lodówki, to potem znowu przyrządzają inny posiłek i w kółko. x_X
No dokładnie ! ;// Mój sim jest kucharzem, i w kółko tak robi ..
Bezimienna . : 3 . jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023