Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.03.2007, 14:54   #131
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No i chrzan... nie będę miał dzisiaj... a miało być w ciągu 24h... xP No cóż...

I pytanie moje... wersja ta jest na DVD... ale... no ktoś gdzieś coś kiedyś napisał, że jest jakiś patch czy plik na oficjalnej stronie, po pobraniu i zainstalowaniu go gra będzie chodzić na zwykły napęd CD... Proszę nie wnikać, z jakich powodów tak się pytam, bo napęd DVD mam, proszę też o oszczędzenie zbędnych komentarzy w tej sprawie.

Ostatnio edytowane przez .:Patison:. : 06.03.2007 - 15:10
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.03.2007, 15:12   #132
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kuba xD
taa, ale papryka nazywa sie pieprz
o_O. a no faktycznie xD. ale to na pewno jest papryka;D. sora, musiałam sama sprawdzić;D.
ma ktoś sklep z rybami, owocami lub warzywami?

P.S. - .atison:. - niestety nie znam tego adresu...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 15:18   #133
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

... o ile takowy jest... oj, coś mi się to za bardzo nie widzi... czemu ta Polska taka zacofana z tym DVD... ech... chyba będzie trzeba sięgnąć po RADYKALNIEJSZE metody działania gry bez płyty...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 15:24   #134
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał .:Patison:.
... o ile takowy jest... oj, coś mi się to za bardzo nie widzi... czemu ta Polska taka zacofana z tym DVD... ech... chyba będzie trzeba sięgnąć po RADYKALNIEJSZE metody działania gry bez płyty...
ooo, nie ładnie;D. chociaż osobiście sama od własnego biznesu grywam na crack'u lub obrazie płyty, bo nie chce mi się latać po płytę do 2 pokoju;D. ale ciii;p.

P.S. właśnie przeglądam www.simy.pl i co widzę?!
Dopiero co miała miejsce premiera nowego dodatku: Cztery pory roku, a już pojawiają się pierwsze sygnały o błędach. Kolejnym z nich - poza błędnym tłumaczeniem na język polski słowa "papryka" na "pieprz" jest brak widoku ryb w stawie. Jest na to rozwiązanie a znaleźli je nasi koledzy z Południowej Afryki. Należy wpisać kod: Boolprop Useshaders true.

Kod będzie jednak działał podczas bierzącej gry, by był on cały czas aktywny w grze należy zainstalować odpowiedniego hacka autorstwa graczy z Afryki.

a ten hack jest tutaj - "klik"
mam nadzieję, że pomogłam, bo dużo ludzi się pytało (w tym ja xD) czemu nie ma ryb w stawie. chociaż po zainstalowaniu tego dodatku miałam ryby w jednym domku o_O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 15:28   #135
.:Patison:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dodam, że EA Games Polska także będzie musiała zrobić własną łatkę, bo te błedy w tłumaczeniu to nie tylko takie... a ogólnie trzeba czekać na wydanie oficjalnej łatki... jak zwykle... :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 15:45   #136
Pysia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pocia
2. może staw zamarzł?;D. a jeśli nie, to spróbuj poklikaj w innych miejscach stawu.
Staw nie zamarzł, a klikam wszędzie ;x. Yhh nie wiem co jest ;/.

Cytat:
Napisał Kuba xD
taa, ale papryka nazywa sie pieprz
Emm, to wtedy mam tą pieprzową paprykę xD.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 15:59   #137
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pysia_
Staw nie zamarzł, a klikam wszędzie ;x. Yhh nie wiem co jest ;/.
no to nie wiem... skoro nie możesz też na parcelach, to chyba jakiś błąd w grze. a możesz innymi simami? z innej rodziny? lub z innej okolicy?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 16:02   #138
Cocodrilo Martita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Staw nie zamarzł, a klikam wszędzie ;x. Yhh nie wiem co jest ;/.
A może...ee... masz jakiś kod wpisany albo.. haka jakiegoś masz ktory szkodzi w grze?
Albo.. piracką płytkę?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 16:14   #139
Pysia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pocia
no to nie wiem... skoro nie możesz też na parcelach, to chyba jakiś błąd w grze. a możesz innymi simami? z innej rodziny? lub z innej okolicy?
Innymi rodzinami, simami bądź w innej okolicy też nie mogę, ehh. (A jak zainstalowałam grę to wszystko było dobrze, a jak dzisiaj gram to już nie mogę .)

Cytat:
Napisał Cocodrilo Martita
A może...ee... masz jakiś kod wpisany albo.. haka jakiegoś masz ktory szkodzi w grze?
Albo.. piracką płytkę?
Kodów i hack'ów nie używam. (jedynie do budowy domów to motherlode ok. 2 razy wpiszę). A pirackiej płyty nie mam ;x (wszystkie płytki mam org. ;D)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2007, 16:18   #140
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pysia_
Innymi rodzinami, simami bądź w innej okolicy też nie mogę, ehh. (A jak zainstalowałam grę to wszystko było dobrze, a jak dzisiaj gram to już nie mogę .)


Kodów i hack'ów nie używam. (jedynie do budowy domów to motherlode ok. 2 razy wpiszę). A pirackiej płyty nie mam ;x (wszystkie płytki mam org. ;D)
no to najwyraźniej jakiś błąd w grze... jak temu zarazić? wg mnie zadziała chyba tylko reinstalka... ale zaczekaj, bo są inne sposoby i ktoś inny napisze. pozdro:*
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023