Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.01.2010, 11:20   #131
agata2102
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Mam ten sam problem i nie mam pojęcia jak mam sobie dać z nim radę ;[
Już 3 dni nad nim siedzę i nic nie mogę zrobić ..
Siostra już płacze po kontach ;D
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2010, 11:34   #132
Excel38
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Odinstalować grę Potem mody, wszystkie dodatki. Następnie zainstalować samą podstawę, zaktualizować na maxa i już, no chyba że masz dodatek to go doinstalowujesz też aktualizujesz na maxa i grasz, ja tak zrobiłem i działa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2010, 19:06   #133
Katka_Psychopatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Dla wszystkich, którzy mają takie same problemy z działaniem EA Download Managerem:

1a. Sprawdzić wersję gry, przykładowa ścieżka do pliku:

Kod:
C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\skuversion.txt
Ja mam tam już GameVersion = 1.9.22.004002, ale to dlatego, że dokonałam aktualizacji.

1b. To krok opcjonalny dla posiadaczy dodatku Wymarzone Podróże:

Kod:
C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3 Wymarzone Podróże\Game\Bin\skuversion.txt
Ja tam mam już GameVersion = 2.4.7.004002, ale to dlatego, że dokonałam aktualizacji.

2. Teraz, trzeba odwiedzić stronę:

1a. http://www.patches-scrolls.de/sims3.php
1b. http://www.patches-scrolls.de/sims3_worldadventures.php

i pobrać z niej odpowiednie patche -- odpowiednie t.j. takie, które będą pasowały do GameVersion, które było sprawdzane w pierwszym kroku. Dla naszej szerokości geograficznej należy wybrać Worldwide.

3. Patche należy zainstalować w kolejności: najpierw gra główna, później dodatek (choć nie jest to jakiś silny wymóg -- zainstalowanie w odwrotnej kolejności też jest możliwe i nie powoduje problemów w działaniu gry).

4. Niestety nie rozwiąże to problemów z działaniem EADM, ale pozwoli cieszyć się zaktualizowaną wersją gry.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2010, 13:49   #134
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

no to mam zagwozdke dla was
po aktualizacji podstawy i wp do najnowszej wersji mam taki efekt:

czyli brak menu, brak miast, brak zapisanych gier...

----edit----
dobra, teraz wyskakuje piekny komunikat, ze nie byli w stanie zweryfikowac bla bla bla...

jak usunac aktualizacje?

Ostatnio edytowane przez mabda : 05.02.2010 - 18:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2010, 10:45   #135
jekyll
 
Avatar jekyll
 
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 762
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Mam błąd aktualizacji EADM:



Iosohozi?
jekyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2010, 09:37   #136
Excel38
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Katka_psyhopatka, nareście ktoś promuje taki sam sposób jak ja THX !! Skąd wzięłaś linki, bo ja(akcent na "ja") je zamieszczałem na forum.

mabda, ty musisz mieć łatkę worldwide bo widzę na screenie że masz po angielsku. Jeśli chodzi o odinstalowanie to ja mam tylko taki sposób: odinstalowywanie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2010, 22:42   #137
epletre
 
Avatar epletre
 
Zarejestrowany: 12.12.2009
Skąd: Bergen, Norwegia
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 68
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Ja też ostatnio miałam problem z EADM. Wcześniej wszystko działało normalnie, raz tylko wyskoczyły mi niebieskie pola, ale wywaliłam grę, zainstalowałam od nowa i wszystko było w porządku. Ale parę dni temu gra poprosiła o aktualizację i ja, jak zawsze kliknęłam OK czy to trzeba i ku mojemu zdziwieniu pojawił się błąd i lakoniczny komunikat w stylu: wystąpił błąd i nastąpi zamknięcie aplikacji. Próbowałam coś tam z menadżerem i pokazał się komunikat, że mam problem plikiem qtcore.dll a właściwie to go nie mam.
Wywaliłam grę, ściągnęłam CCleaner z dobrych programów, następnie zrobiłam defragmentację dysku i ściągnęłam ten plik (można bez problemu znależć w necie - google). Zainstalowałam tam gdzie radził tutorial i zainstalowałam grę. O dziwo, nie zainstalował mi się EADM, musiałam to zrobić ręcznie. Pojawiały się komunikaty, że coś tam jest zainstalowane i czy pomimo tego chcę instalować. Potem wyskoczyło pytanie czy chcę zainstalować aktualizację EADM. Tak zrobiłam i po kolei zainstalowałam Podróże i Apartament (przepraszam, ale nie wiem jakie są polskie tytuły). Przy każdym instalowaniu pytał o aktualizację i ja potwierdzałam.
Wygląda, że wszystko działa bez zarzutu.
Mam nadzieję, że opis mojego problemu pomoże innym forumowiczom.
__________________

"We never close"
epletre jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2010, 10:47   #138
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

Nie będę zakładać nowego tematu, podłączę się pod ten. Ostatnia aktualizacja, która wyszła chyba 8 lutego namieszała mi i musiałam odinstalować grę. Aktualizując wywaliłam wszystkie dodatki, nawet te ze store, a mi tu komunikat na końcu wyskakuje, że znaleziono wadliwy plik. Przy każdym kolejnym uruchamianiu startu gry wyskakuje okno, że błąd, że gra niezgodna z The Sims 3, czy coś podobnego i wiecie co jest najgorsze, nie mogłam uruchomić już gry. Żadem przycisk nie chciał zadziałaś, ani graj, ani wysłane, nic, tylko byłam w tych aktualizacjach.... zero reakcji... klikałam, a to wglądało tak jakbym klikała w obrazki, a nie w "guziczki". Miał ktoś podobnie ? Cała gra poszła mi na marne już po raz kolejny.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle.
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2010, 11:39   #139
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

a jest juz jakis sposob na instalacje nowych starych dodatkow ze store przy nowych latkach? pobralam sobie zestaw ultra dopiero teraz, ale oczywiscie przy nowych latkach nie moge zainstalowac. cos sie da zrobic juz z tym, czy tylko reinstalka gry i aktualizowanie "na raty"?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2010, 12:30   #140
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błąd aktualizacji...

rzeczy ze Store pobiera się i instaluje bezpośrednio w grze,wtedy je widać,ale najpierw trzeba odinstalować te,które się ma,ale nie są widoczne w grze
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja 1.5/1.6, błąd, czarni, czarny, problem, sim, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023