Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.03.2004, 17:01   #131
Zaria'dna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ostatnio była u mojej sims rodzinki impreza. kiedy wszyscy się rozchodzili Majka Ćwir zatrzymała się przed szarym tłem i stała tak z dwie godziny (simowe ) aż usnęła na mojej działce. spała tam aż do 6.01 podniosła się, wkurzyła jak to tradycyjnie robią wkurzone simy i odeszła do siebie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.03.2004, 19:55   #132
Wampirencja
 
Avatar Wampirencja
 
Zarejestrowany: 09.01.2004
Skąd: Pudełko po chińszczyźnie
Wiek: 34
Postów: 437
Reputacja: 10
Domyślnie

Mnie bardziej zastanawia kopanie dołków przez psy. Mój sim miał psa. Zostawiłam na trybie "wolna wola" na parę minut aby odebrać telefon. Kiedy dosiadłam do kompa każde pole na którym nie było posadzki było poorane przez psa. Ogrodnik mojego sima miał sporo roboty <_<
__________________
nie wiem kiedy będzie koniec świata, ale na pewno go przegapię.

All hail the hypnotoad!
Wampirencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2004, 20:51   #133
Zaria'dna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mnie ani jeden pies nie kopał dołków!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2004, 08:20   #134
Ania_13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Psy kopią dołki by im wzrosła rozrywka...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2004, 10:25   #135
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wiem ze nie jest to dziwny przypadek ale,zrobiłam tak jak muwili:kupiłam ciasteczka babci Halinki i rozpaliłam kominek w salonie ,były dwa pozary ale,mojej simce wygasł kominek wiec go poszła zapalic jeszcze raz wiec nie mogła juz spac w łuzku to poszła na sofę przy telewizorze.Ptrze a tu mikołaj zjadł ciasteczka i dał mi prezent,,,,,i popszedł sobie ,ale nie patrzyłam na godzine lecz mój kamerdyner wychodził z domu i wiem ze ten mikołaj przyszedł o 0.00.
(pozdro.....)(-:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2004, 14:03   #136
Zaria'dna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aniu u mnie to się ino drapią albo bawią ze sobą bądź z właścicielami a dołków jeszcze nie widziałam <_<

pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2004, 15:43   #137
Ania_13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tam widzałam wszystko... Więcej się nie da zobaczyć A mam Zwierzaki od tygodnia... Ściągnełam nawet skrzydlate koty... Niezłe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2004, 19:49   #138
Nai
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kubeczek@Feb 27 2004, 08:59 PM
Dziwne??? Moim zdaniem większość tych rzeczy nie jest dziwna. Z tymi jakimiś dziwnymi twarzami do góry nogami w całej rodzinie można zapobiec: po stworzeniu rodziny, dokupieniu zwierzaka lub narodzinach dziecka, lub zwierzątka najlepiej zapisać grę, wyłączyć i włączyć. Raz udało mi się naprawić taką rodzinę. Chciałem edytować dom, w którym oni mieszkali, ale gra mi się wyłączyła. Skasowałem plik tej chałupy i wkleiłem na jej miejsce chałupę nieużywaną i sim w magiczny sposób stał się sobą.
Niekturzy nie znają takich magicznych sposobów jak ty abo wolą nie ryzykować 100% zwaleniem gry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2004, 16:09   #139
hacker
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej! wiecie co mi przytrafiła się dziwna historia jakieś kilka lat temu!Więc tak: zrbiłem sima i simke i ten mój sim kichał zdziwiłem się!A potem sim z simka w łóżku i obydwoje kichali a potem obydwoje umarli dziwne cio?(jak by ona sie od niego hiv zarziła hehee).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2004, 16:26   #140
Ania_13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A co myślałeś to normalne <_<
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023