Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.06.2011, 13:37   #141
mhjklg
Guest
 
Postów: n/a
Question Nie działą

Niestety nie działa mi The Sims 3 Mam dodatki Wymarzone podróże i kariera, ale jak chce włączyć to pisze mi "Nie da się uruchomić gry sprawdz szczegóły w dzienniku a jak chce odinstalować to pisze mi coś po angielsku co mam zrobić???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.06.2011, 12:57   #142
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Prosze o pomoc !!!!

Cytat:
Napisał Moniqua Zobacz post
Witam , 1 czerwca kupiłam grę The sims 3 pokolenia i mam z nią nie mały problem, mianowicie chodzi o to ze gra mi w ogóle nie działa , naped mi jej nie czyta ale tak miałam z każdym dodatkiem ( to nie problem ) bo jestem zarejestrowana na stronie i wcześniej bez problemu ściągałam stamtąd dodatki , również z pokoleniami chciałam tak samo , wszystko super instalacja a jak tylko chce uruchomić grę wyskakuje mi błąd ze mam podać swój kod rejestracyjny ;/ podaje i nic ... jakby był błędny kod !!!! ;-(( proszę o pomoc albo nie wiem o rade do kogo mogłabym się zgłosić , wiem ze w niektórych grach jest tak ze można dzwonić do pomocy technicznej może ktoś ma numer ...
Hej hej właśnie dostałam odpowiedź w tej samej sprawie od pomocy technicznej, ale jeszcze nie próbowałam ich sposobu. dopiero wieczorem jak wrócę z pracy.


"Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.
Proszę odinstalować grę a następnie dokładnie wyczyścić rejestry systemu np. programem Ccleaner lub podobnym http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner...ows,13061.html
następnie proszę ponownie pobrać i zainstalować dodatek Pokolenia.
Pozdrawiam"

Cytat:
Napisał Miyoki Zobacz post
Jak mogę zmusić Origina do instalowania dodatków na dysku D? Bo mnie to wkurza [/b]
Zwłaszcza, że sam program zainstalowałam na dysku D, a sam utworzył folder o nazwie "Origin Games" na dysku C <_<

Proszę o pomoc
To chyba trzeba zobaczyć w ustawieniach origina, bo tam jest z tego co pamiętam do wyboru miejsce instalacji


Edit: Teraz mam w origin całkiem inny klucz licencyjny niż na ulotce, która była w grze... Albo oni mi zmienili albo juz nie wiem co sie dzieje

Ostatnio edytowane przez Mamełe : 16.06.2011 - 21:03
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2011, 12:44   #143
wlapka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Witam,
mam oryginalne wersje The Sims 3, The Sims 3 Nocne Życie i Pokolenia.
Wszystko było ok, ale odkąd niedawno zainstalowałam Pokolenia mam problemy z programem startowym, który nie odpowiada i w rezultacie gra sie nie włącza. Odinstlowałam najpierw Pokolenia, ale i reszta wtedy nie działała.. Gdy odinstlowałam wszytsko i zainstlowałam jeszcze raz znowu wszyatko działało, ale po jakimś czasie problem się ppwtórzył. Czy ktoś ma jakiś pomysł co się dzieje?
Czy da się włączać grę w inny sposób? Będę wdzięczna za pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2011, 12:58   #144
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Pewnie że da się w inny sposób
mój komputer/ twój dysk gdzie masz simsy / Electronic Arts / the sims 3 / game / bin

(mam nadzieje że podałem dobrze)
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2011, 14:07   #145
wlapka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

dzięki, spróbuję
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2011, 15:10   #146
Solja
 
Avatar Solja
 
Zarejestrowany: 24.09.2010
Skąd: pień Yggdrasil
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Ostatnio zrobiłam całkowitą reinstalację The Sims 3. Wszystko oryginalne, gra zainstalowała się bez zarzutów, a gdy chcę uruchomić launchera wyskakuje mi takie cuś : C:\Program Files\(...)\sims3launcher.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
Nie wiem, jak sobie poradzić z dziadostwem, ma ktoś jakiś pomysł?
Solja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2011, 06:43   #147
marnios
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić gry - ostateczny temat.

Nie mogę uruchomić gry pomorze mi ktoś wczoraj pobrałem łatkę i nie chce mi się gra włączyć pisze że jest nie aktualna do dodatku i każe mi się zaktualizować
Dodam że nie mam pokoleń
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2011, 12:24   #148
Exorina
 
Avatar Exorina
 
Zarejestrowany: 08.07.2011
Skąd: nie pamiętam
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Post gra nie chce się włączyć ...

Pomocy gra nie chcęmi się włączyć od wczoraj ... pojawia się komunikat w ekranie startu ,, błąd podczas uruchamiania , zobacz szczegóły w dzienniczku " ,co to jest ten ,,dzienniczek " ??? bardzo prosz,ę o pomoc , z góry dzięki
p.s ten komunikat pojawił się kiedy chciałam włączyć grę po nieudanej instalacji szybkiej jazdy !

@Ilona-zanim założysz temat,to sprawdź najpierw czy nie możesz napisać o Twoim problemie już w istniejącym

Ostatnio edytowane przez Ilona : 08.07.2011 - 14:42
Exorina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2011, 09:22   #149
Anastazja
 
Avatar Anastazja
 
Zarejestrowany: 07.07.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Post "Urządzenie 0 nie mogło uruchomić tego tytułu"-nie mogę włączyć gry.

Zainstalowałam wczoraj The Sims 3 i dodatek Po Zmroku, lecz kiedy chciałam włączyć grę wyskoczyło mi takie okno: "Nie udało się uruchomić gry. Urządzenie 0 nie mogło uruchomić tego tytułu. Nie wykryto obsługiwanej karty grafiki. Sprawdź swój sprzęt."
Szukałam pomocy na wielu stronach, ale bezskutecznie.
Karta graficzna: NVIDIA-standardowa karta graficzna VGA
Mam laptop a w nim Windows 7. Od początku wątpiłam czy TS3 pójdą na moim laptopie. Niedługo będę mieć nowy komputer i nie wiem czy wybrać Windows 7 czy XP? Miałam też Vistę, ale to według mnie kompletne dziadostwo. Bo również nie jestem pewna czy na tym fatalnym Windowsie 7 w ogóle pójdzie mi jakaś gra. Czytałam, że TS3 da się zainstalować na Windows 7.
Co mi możecie poradzić z tym nie włączaniem się gry i innymi pytaniami?
Anastazja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.07.2011, 11:13   #150
Karinad97
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Błąd zapisu

Witam, wczoraj zapisalam gre ale dzis jak chce uruchomic zapis to jest napisane cos w tym styku : wystapil powazny blad wczytywania (nazwa zapisu). zalecane jest wylaczenie aplkikacji i wlaczenie jej ponownie. juz to robilam i nic nie daje, nawet to kasowanie 1 zapisu w folderze saves i te dalesze czynnosci nic nie pomogly, ale normalnie data zapisu i godzina wraz z nazwa zapisu jest tylko jest pusty obrazek na zapisie i sie nie wczytuje , co zrobic? mam naddzieje ze pomozecie,
z gory dziekuje za odpowiedzi
pozdrawiam, Karina.
  Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Ostrzeżenie
Odpowiedz

Tagi
błąd, błędy, instalacja, pomocy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023